22.3.2018 Hodonín vs Šumperk (0:3) 0 0 0 +1 0
20.3.2018 Šumperk vs Hodonín (7:5) 1 1 2 +1 0
18.3.2018 Hodonín vs Šumperk (4:3) 0 0 0 0 0
16.3.2018 Šumperk vs Hodonín (6:2) 0 0 0 0 0
14.3.2018 Hodonín vs Šumperk (5:1) 0 1 1 0 0

Články

23.3.2018 „Už nejde kombinovat hokej s prací. Rodina mě potřebuje,“ loučí se po pátém semifinále Daniel Vaněk
18.1.2018 „Určitě jsme si věřili, že zápas stále můžeme vyhrát,“ prozrazuje o obratu s Kopřivnicí Daniel Vaněk
9.12.2017 Opavský Slezan držel s Drtiči krok jen v první třetině, pak se rozjela gólová mašina z jihu Moravy!
3.12.2017 „Tým se vždy musí koncentrovat sám na sebe a ne na rozhodčího,“ řekl po utkání s Draky Daniel Vaněk
14.10.2017 Drtiči vstali z mrtvých a dotáhli tříbrankovou ztrátu, v prodloužení ale rozhodl šumperský Kovařík
30.9.2017 INFOGRAFIKA: Tři premiérové góly hodonínských střelců přinesly tříbodový zisk
30.9.2017 Od soutoku Bečev vezou Drtiči tři body, na zbourání bobří hráze tentokrát stačily tři přesné zásahy
21.9.2017 „Přistoupili jsme na hru Šumperka, což jsme nechtěli,“ hledá příčiny první porážky v sezoně Daniel Vaněk
1.9.2017 Střelecké trápení Drtičů, Skalica byla na Slovácku produktivnější a veze si domů vítězství
2.4.2017 „Povedlo se nám region pobláznit hokejem, což je hrozně fajn,“ hlásí spokojený Daniel Vaněk
13.3.2017 Drtiči mohou jít do nečekaného trháku! Semifinálová série se stěhuje do Hodonína
12.3.2017 INFOGRAFIKA: Tři a půl tisíce fanoušků vidělo překvapivou výhru Drtičů, kterou trefil v prodloužení Daniel Vaněk
12.3.2017 Neuvěřitelné se stalo skutkem! Baník jako první tým v letošní sezoně vyloupil Lapač a ujímá se vedení 1:0 na zápasy!
18.2.2017 INFOGRAFIKA: Drtiči se proti Brnu protrápili k výhře, díky tomu ale opět poskočili na čtvrtou příčku
18.2.2017 Z výhry v posledním derby sezony se radují hodonínští Drtiči, Technika ale vzdorovala až do samotného závěru