10.1.2018 Val. Meziříčí vs Hodonín (3:7) 0 0 0 0 0
6.1.2018 Hodonín vs Opava (5:2) 0 0 0 0 0
30.12.2017 Šumperk vs Hodonín (5:3) 0 1 1 0 0
28.12.2017 Hodonín vs Poruba (3:4) 1 0 1 0 2
20.12.2017 Kopřivnice vs Hodonín (3:5) 0 0 0 0 0

Články

29.12.2017 Druhý duel se soupeřem z top 3. Drtiči zajíždějí na led šumperských Draků
28.12.2017 „Atmosféra byla fantastická! I proto mě mrzí, že jsme tento zápas nedokázali vyhrát,“ smutní Dominik Matula
28.12.2017 Ostravané rozhodli zápas sedm minut před koncem, Drtiči inkasovali hned třikrát ve hře v oslabení
13.12.2017 Drtiči porazili na svém hřišti Bobry za dva body! Skvělý obrat dokonal v prodloužení Matěj Charvát
29.11.2017 Baník ve šlágru kola vedl, Poruba pak ale během tří minut dala čtyři branky a rozhodla o svém vítězství
27.9.2017 Druhá třetina rozhodla. Drtiči otočili utkání s opavským Slezanem a zapisují do tabulky tři body
13.9.2017 INFOGRAFIKA: Baník v Kopřivnici otočil zápas, třikrát se Drtiči trefili v přesilových hrách
13.9.2017 Z Kopřivnice vezou hodonínští Drtiči vysokou výhru, hattrick vstřelil tentokrát Jakub Kadlec!
10.9.2017 „Na utkání jsme se dobře připravili a jsme rádi, že jsme jej zvládli,“ ulevilo se po zápase Dominiku Matulovi
9.9.2017 Drtiči vstoupili do ligy pravou nohou! Výhru nad Novým Jičínem režíroval hattrickem Michal Romančík
3.3.2017 Skvěle, Drtiči! Hodonínští hokejisté vyloupili opavský stadion a v sérii se Slezanem vedou už 3:1 na zápasy
27.2.2017 „Dnes mě ta prohra mrzí moc, právě kvůli tomu, jak dobře jsme měli zápas rozehraný,“ smutní Dominik Matula
22.2.2017 INFOGRAFIKA: Na závěr základní části se Baníku podařilo zvítězit v zakleté Porubě a uhájit čtvrtou příčku
22.2.2017 Drtiči poprvé od prosince 2015 vyloupili porubský led! Vítěznou trefu zaznamenal v 56. minutě David Polesný
12.2.2017 „Gól je hodně slabá náplast. Vyměnil bych ho za tři body,“ říká autor jediné trefy do sítě Draků Dominik Matula