13.1.2018 Nový Jičín vs Hodonín (1:2) 0 0 0 0 0
10.1.2018 Val. Meziříčí vs Hodonín (3:7) 0 0 0 0 0
6.1.2018 Hodonín vs Opava (5:2) 1 0 1 0 0
13.12.2017 Hodonín vs Val. Meziříčí (5:4p) 0 0 0 0 0
9.12.2017 Opava vs Hodonín (1:11) 1 0 1 0 2

Články

6.1.2018 INFOGRAFIKA: Sudí rozdal celkem 84 trestných minut, v početní výhodě přesto padl jediný gól
15.3.2017 „Musíme ze sebe vymáčknout veškeré úsilí a urvat bod v náš prospěch," velí před třetím zápasem Martin Miklík
25.2.2017 Parádní start! Drtiči podpořeni skvělým Kotvanem nedali Opavě šanci a ujali se vedení v sérii!
30.1.2017 „Věděli jsme, že to bude víc boj než parádní hokej,“ řekl po duelu s Novým Jičínem šťastný střelec Martin Miklík
21.12.2016 Drtiči si pod stromeček naježili parádní dárek v podobě dvoubodového vítězství na jičínském ledě!
15.12.2016 „Rychlé góly ze druhé třetiny nás strašně srazily. Potom už je to taková křeč,“ přiznává obránce David Polesný
1.10.2016 Z trestné lavice se vyhrává jen těžko, Vsetín potvrdil svou sílu a připravil Drtičům druhou letošní porážku
18.9.2016 „Děláme spoustu hloupých faulů a to nás stojí hodně sil,“ uvědomuje si obránce Martin Miklík
23.8.2016 „Musíme se po ztrátě puku zodpovědně vracet,“ velí k pečlivější defenzivě útočník Radek Zháňal
1.3.2014 Videoreportáž z druhého čtvrtfinálového duelu
25.2.2014 Nevyužité šance stály Drtiče prohru v prvním čtvrtfinále, Poruba v závěru uhájila těsnou výhru 2:1
18.1.2014 Vyrovnané utkání v Opavě nakonec těsně vyhrál domácí Slezan
15.1.2014 Drtiči nepovolili Frýdku-Místku ani jeden gól a podruhé v řadě neinkasovali!
14.11.2013 „Je dobře, že se nám podařilo snížit počty vyloučených,“ říká obránce Martin Miklík