20.1.2018 Poruba vs Hodonín (4:2) 1 0 1 0 0
17.1.2018 Hodonín vs Kopřivnice (6:3) 0 2 2 0 0
13.1.2018 Nový Jičín vs Hodonín (1:2) 0 0 0 0 0
10.1.2018 Val. Meziříčí vs Hodonín (3:7) 0 1 1 0 0
20.12.2017 Kopřivnice vs Hodonín (3:5) 0 2 2 0 0

Články

21.1.2018 „Z obou stran to byl pěkný hokej, který se musel divákům líbit," hodnotí zápas proti Porubě Vít Černohous
20.1.2018 Baník podal v Ostravě velmi dobrý výkon, na body však nedosáhl. Poruba rozhodla osm minut před koncem
20.11.2016 „Řekli jsme si, že tam půjdeme jako za vyrovnaného stavu. Takhle to musíme hrát pořád,“ myslí si Vít Černohous
12.11.2016 Béčko postrachem favoritů? Po Kroměříži obrali Drtiči další vedoucí tým tabulky, z VelMezu vezou tři body!
27.12.2015 Juniorka napravila výprask z Poruby, s rokem 2015 se mladé pušky rozloučily kanonádou proti Frýdku-Místku!
16.10.2015 Junioři oplatili brněnskému Warrioru porážku z jeho ledu, Drtiči v domácí odvetě udrželi čisté konto
28.8.2015 Junioři nedali na svém ledě nováčkovi slovenské extraligy šanci, Piešťany si z Hodonína odvezly „bůra“
16.2.2015 Oslabení hodonínští junioři podlehli v Brně tamnímu Warrioru
10.10.2014 Junioři sahali na Lapači po bodech, nakonec ale vítěznou sérii Valachů přerušit nedokázali
19.9.2014 Junioři neuvěřitelně otočili zápas s brněnským Warriorem a připisují si první domácí výhru v sezoně!
31.8.2014 „Největší síla našeho mužstva je jednoznačně parta,“ říká útočník juniorky Vít Černohous
2.3.2014 Na šestý pokus to konečně vyšlo! Junioři prolomili prokletí jménem Přerov, vyhráli 2:1
26.1.2014 Junioři dostali v poslední třetině pět branek a z Havířova tak jedou s prázdou
27.10.2013 Juniorka pomstila A-tým, vyhrála Prostějově a upevnila si první příčku