SHK Hodonín - Draci Šumperk 0:3 (onlajn přenos)
Duel se Šumperkem se hodonínským hokejistům nevydařil. Nikdo z domácích střelců nenašel recept na šumperského brankáře Svobodu, který pochytal všech 31 pokusů. V prvních třech duelech posbírali hokejisté SHK dohromady 40 trestných minut, tuto porci překročili Drtiči už v devětačtyřicáté minutě dnešního utkání. » celý článek
Hodonínští Drtiči po třech dobrých výkonech a zasloužených výhrách dnes pořádně narazili. Na vlastním ledě se herně i střelecky trápili a přenechali všechny body soupeři. Hosté se ujali vedení v závěru první třetin, kdy Šťáva využil přesilovku, druhý gól přidali Draci na začátku poslední dvacetiminutovky a v závěru pečetili výhru trefou pro domácí powerplay. Baník srazila špatná střelba a ještě horší disciplína, o čemž svědčí tři vyšší tresty domácích hráčů. » celý článek
Kabina Drtičů má důvod být po úvodních třech utkáních letošního ročníku ve velmi dobré náladě. Baník zatím šlape jako hodinky a už si připsal tři skalpy svých soupeřů. Dalším týmem, který otestuje hodonínské barvy budou šumperští Draci, kteří prozatím předvádějí podprůměrné výkony a mají tak důvod zanechat na hodonínském ledě to nejlepší. Pro Drtiče bude klíčové dále hrát svoji hru a soupeře nepodcenit. Utkání začne ve středu v 18:00 na Zimním stadionu Václava Nedomanského. » celý článek