Zápasy - Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 2.11.Hodonín Technika Brno 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
2. čtvrtek 6.11.Ivanovice n. H. Hodonín 5:9 (1:2, 2:2, 2:5)
3. neděle 9.11.Hodonín Nedvědice 5:0 (kontumačně)
4. čtvrtek 13.11.Hodonín Tedo Brno 3:3 (0:0, 1:2, 2:1)
5. neděle 16.11.Velké Meziříčí Hodonín 9:1 (5:1, 4:0, 0:0)
6. čtvrtek 20.11.Hodonín Boskovice 6:2 (3:1, 2:0, 1:0)
7. sobota 22.11.Bulldogs Brno Hodonín 1:15 (0:5, 1:5, 0:5)
8. čtvrtek 27.11.Technika Brno Hodonín 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
9. neděle 30.11.Hodonín Ivanovice n. H. 9:2 (2:1, 6:1, 1:0)
10. čtvrtek 4.12.Nedvědice Hodonín 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
11. sobota 6.12.Tedo Brno Hodonín 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
12. čtvrtek 11.12.Hodonín Velké Meziříčí 2:2 (1:0, 0:2, 1:0)
13. sobota 13.12.Boskovice Hodonín 0:0 (nedohráno)
14. čtvrtek 18.12.Hodonín Bulldogs Brno 11:0 (6:0, 2:0, 3:0)
15. neděle 4.1.Hodonín Nedvědice 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
16. úterý 6.1.Velké Meziříčí Hodonín 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
17. čtvrtek 8.1.Hodonín Boskovice 3:3 (1:2, 1:1, 1:0)
18. neděle 11.1.Nedvědice Hodonín 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
19. čtvrtek 15.1.Hodonín Velké Meziříčí 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
20. sobota 17.1.Boskovice Hodonín 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
ČF1 pátek 23.1.Hodonín Bulldogs Brno 10:2 (4:1, 2:0, 4:1)
ČF2 neděle 25.1.Bulldogs Brno Hodonín 2:13 (0:6, 0:3, 2:4)
SF1 pátek 30.1.Hodonín Boskovice 8:2 (2:0, 2:1, 4:1)
SF2 neděle 1.2.Boskovice Hodonín 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
SF3 středa 4.2.Hodonín Boskovice 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
SF4 pátek 6.2.Boskovice Hodonín 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
SF5 neděle 8.2.Hodonín Boskovice 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
FIN1 pátek 13.2.Velké Meziříčí Hodonín 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
FIN2 neděle 15.2.Hodonín Velké Meziříčí 2:5 (2:3, 0:1, 0:1)
FIN3 středa 18.2.Velké Meziříčí Hodonín 5:3 (0:2, 1:1, 4:0)

Zápasy

  1. II. liga - skupina Východ 2017/18
  2. II. liga - skupina Východ 2016/17
  3. II. liga - skupina Východ 2015/16
  4. II. liga - skupina Východ 2014/15
  5. II. liga - skupina Východ 2013/14
  6. II. liga - skupina Střed 2012/13
  7. II. liga - skupina Střed 2011/12
  8. II. liga - skupina Východ 2010/11
  9. II. liga - skupina Východ 2009/10
  10. II. liga - skupina Východ 2008/09
  11. II. liga - skupina Východ 2007/08
  12. II. liga - skupina Východ 2006/07
  13. II. liga - skupina Východ 2005/06
  14. II. liga - skupina Východ 2004/05
  15. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  16. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  17. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  18. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  19. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  20. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  21. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  22. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  23. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  24. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  25. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  28. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  29. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  30. Krajský přebor I. 1982/83
  31. Krajský přebor I. 1981/82
  32. Krajský přebor I. 1980/81
  33. Krajský přebor I. 1979/80
  34. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  35. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  36. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  37. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  38. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  39. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  40. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  41. II. liga - skupina B 1962/63
  42. II. liga - skupina B 1961/62
  43. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. POR Poruba 30 133:83 65
2. HOD Hodonín 33 146:99 65
3. SUM Šumperk 32 142:91 58
4. NJI Nový Jičín 33 86:107 50
5. VAL Val. Meziříčí 32 110:116 43
6. KOP Kopřivnice 32 88:136 34
7. OPA Opava 32 77:150 21

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS