Zápasy - II. liga - skupina Východ 2009/10

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. sobota 12.9.Prostějov Hodonín 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
2. středa 16.9.Technika Brno Hodonín 3:9 (1:3, 1:4, 1:2)
3. sobota 19.9.Hodonín Val. Meziříčí 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)
4. neděle 27.9.Opava Hodonín 5:9 (0:3, 3:4, 2:2)
5. středa 30.9.Hodonín Nový Jičín 2:3p (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
6. sobota 3.10.Frýdek-Místek Hodonín 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)
7. středa 7.10.Hodonín Přerov 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
8. sobota 10.10.Vsetín Hodonín 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
9. středa 14.10.Hodonín Břeclav 8:2 (4:0, 1:2, 3:0)
10. sobota 17.10.Orlová Hodonín 6:5sn (1:0, 1:2, 3:3 - 0:0)
11. sobota 24.10.Hodonín Uničov 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
27. středa 28.10.Hodonín Nový Jičín 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
12. sobota 31.10.Hodonín Prostějov 3:2p (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
13. středa 4.11.Hodonín Technika Brno 8:2 (2:0, 1:0, 5:2)
14. sobota 7.11.Val. Meziříčí Hodonín 5:4 (1:1, 2:2, 2:1)
15. sobota 14.11.Hodonín Opava 7:3 (2:0, 1:0, 4:3)
16. úterý 17.11.Nový Jičín Hodonín 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
17. sobota 21.11.Hodonín Frýdek-Místek 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
18. středa 25.11.Přerov Hodonín 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
19. sobota 28.11.Hodonín Vsetín 2:3p (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
20. středa 2.12.Břeclav Hodonín 5:4 (2:1, 1:0, 2:3)
21. sobota 5.12.Hodonín Orlová 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
22. středa 9.12.Uničov Hodonín 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
23. neděle 13.12.Prostějov Hodonín 2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
24. středa 16.12.Technika Brno Hodonín 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
25. sobota 19.12.Hodonín Val. Meziříčí 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
26. úterý 22.12.Opava Hodonín 5:3 (2:0, 3:2, 0:1)
44. středa 6.1.Uničov Hodonín 3:4sn (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
29. středa 13.1.Hodonín Přerov 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
30. sobota 16.1.Vsetín Hodonín 2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
28. pondělí 18.1.Frýdek-Místek Hodonín 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
31. středa 20.1.Hodonín Břeclav 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
32. sobota 23.1.Orlová Hodonín 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
33. středa 27.1.Hodonín Uničov 12:3 (5:0, 1:3, 6:0)
34. sobota 30.1.Hodonín Prostějov 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)
35. středa 3.2.Hodonín Technika Brno 6:1 (0:0, 3:0, 3:1)
36. sobota 6.2.Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
37. sobota 13.2.Hodonín Opava 8:1 (3:1, 1:0, 4:0)
38. středa 17.2.Nový Jičín Hodonín 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
39. sobota 20.2.Hodonín Frýdek-Místek 8:3 (2:2, 4:0, 2:1)
40. středa 24.2.Přerov Hodonín 2:7 (1:4, 0:0, 1:3)
41. sobota 27.2.Hodonín Vsetín 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
42. středa 3.3.Břeclav Hodonín 1:9 (0:2, 1:4, 0:3)
43. sobota 6.3.Hodonín Orlová 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
ČF1 středa 10.3.Hodonín Opava 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
ČF2 pátek 12.3.Opava Hodonín 2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
ČF3 neděle 14.3.Hodonín Opava 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
SF1 neděle 21.3.Hodonín Přerov 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
SF2 úterý 23.3.Přerov Hodonín 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
SF3 čtvrtek 25.3.Hodonín Přerov 4:3sn (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
SF4 sobota 27.3.Přerov Hodonín 3:6 (0:2, 0:2, 3:2)
FIN1 čtvrtek 1.4.Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
FIN2 sobota 3.4.Hodonín Val. Meziříčí 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
FIN3 pondělí 5.4.Val. Meziříčí Hodonín 7:5 (1:1, 2:1, 4:3)

Zápasy

  1. II. liga - skupina Východ 2017/18
  2. II. liga - skupina Východ 2016/17
  3. II. liga - skupina Východ 2015/16
  4. II. liga - skupina Východ 2014/15
  5. II. liga - skupina Východ 2013/14
  6. II. liga - skupina Střed 2012/13
  7. II. liga - skupina Střed 2011/12
  8. II. liga - skupina Východ 2010/11
  9. II. liga - skupina Východ 2009/10
  10. II. liga - skupina Východ 2008/09
  11. II. liga - skupina Východ 2007/08
  12. II. liga - skupina Východ 2006/07
  13. II. liga - skupina Východ 2005/06
  14. II. liga - skupina Východ 2004/05
  15. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  16. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  17. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  18. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  19. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  20. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  21. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  22. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  23. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  24. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  25. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  28. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  29. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  30. Krajský přebor I. 1982/83
  31. Krajský přebor I. 1981/82
  32. Krajský přebor I. 1980/81
  33. Krajský přebor I. 1979/80
  34. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  35. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  36. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  37. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  38. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  39. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  40. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  41. II. liga - skupina B 1962/63
  42. II. liga - skupina B 1961/62
  43. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. POR Poruba 42 192:118 87
2. HOD Hodonín 42 183:130 83
3. SUM Šumperk 42 181:118 75
4. VAL Val. Meziříčí 42 134:150 55
5. NJI Nový Jičín 42 111:147 55
6. KOP Kopřivnice 42 126:169 53
7. OPA Opava 42 114:209 33

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS