Olomoucký obránce Martin Vyrůbalík je v nominaci na All Star Cup 2018!

Olomoucký obránce Martin Vyrůbalík je v nominaci na All Star Cup 2018!
pondělí 22.1.2018 | Jan Hochman, foto: hc-olomouc.cz

Zanedlouho sedmatřicetiletý hodonínský odchovanec Martin VYRŮBALÍK se dostal do nominace Výběru české extraligy na All Star Cup 2018, který se v sobotu 17. února odehraje na bratislavském Zimním stadionu Ondreje Nepely. Jednodenního turnaje se zúčastní kromě „českého“ týmu také výběry slovenské extraligy, mezinárodní EBEL ligy a německé DEL.

 
 

Generálním manažerem Výběru české extraligy je Petr Nedvěd, trenérem Vladimír Vůjtek, asistentem Viktor Ujčík. Hrát se bude systémem tři na tři a všech šest zápasů turnaje se odehraje během jednoho dne. Zápasy budou trvat dvakrát patnáct minut. Prvních třináct minut bude hrubého času, další dvě času čistého. O vítězi pak bude rozhodovat počet získaných bodů.

„Otázkou All Stars utkání jsme se zaobírali nějakou dobu. Absolvoval jsem jednu cestu do Popradu, kde jsme viděli jakýsi All Stars víkend. Na MS v Kolíně jsme si dali myšlenku, jestli by něco podobného nebylo možné zorganizovat. Nenašli jsme však jiný termín než 17. února,“ řekl na nominační tiskové konferenci šéf české nejvyšší soutěže Josef Řezníček.

Exhibiční turnaj se proběhne v době konání olympijských her v Pchjongčchangu, přesto organizátoři věří, že zájem fanoušků bude veliký a akce se stane tradicí. "Všichni cítíme, že to není šťastné datum, ale nehledáme v tom žádnou velkou tragédii. Myšlenka přišla spontánně a slovenský organizátor Richard Lintner nás bombardoval, že má stadion i obrovský zájem médií,“ dodal Josef Řezníček.

Kromě Martina Vyrůbalíka najdeme v týmu české extraligy například zlínského brankáře Libora Kašíka, jihlavského obránce Erika de la Rose, mistra světa z roku 2010 Marka Kvapila z Liberce, brněnského Martina Nečase nebo nestárnoucího kapitána Hradce Králové Jaroslava Bednáře, který bude mít „céčko“ na svém dresu i na All Star Cupu. Celkem je v nominaci dvanáct českých hokejistů a dva cizinci.


Nominace Výběru české extraligy na All Star Cup 2018

Brankáři: Libor Kašík (Aukro Berani Zlín), Miroslav Svoboda (HC Škoda Plzeň).

Obránci: Erik de la Rose (HC Dukla Jihlava), Brett Flemming (Piráti Chomutov), Marek Hrbas (HC Vítkovice Ridera), Martin Vyrůbalík (HC Olomouc).

Útočníci: Jaroslav Bednář (Mountfield Hradec Králové), Viktor Hübl (HC Verva Litvínov), Marek Kvapil (Bílí Tygři Liberec), Martin Nečas (HC Kometa Brno), Lukáš Pech (HC Sparta Praha), Jiří Polanský (HC Oceláři Třinec), David Tomášek (HC Dynamo Pardubice), Jakub Orsava (BK Mladá Boleslav).


Rozpis All Star Cupu 2018

13:30: EBEL - CZE extraliga
14:30: DEL - SVK extraliga
15:30: DEL - CZE extraliga
17:00: SVK extraliga - EBEL
18:00: EBEL - DEL
19:00: SVK extraliga - CZE extraliga
 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS