22.03.2018 Hodonín vs Šumperk (0:3) 0 0 0 -9 2
20.03.2018 Šumperk vs Hodonín (7:5) 0 0 0 -9 0
18.03.2018 Hodonín vs Šumperk (4:3) 0 2 2 -9 0
17.02.2018 Šumperk vs Hodonín (2:4) 1 0 1 -9 0
14.02.2018 Hodonín vs Poruba (7:5) 2 0 2 -9 0

Články

22.03.2018 „Celý tým věřil v to, že si zahrajeme finále a porveme se o postup do baráže,“ říkal smutně po utkání Dominik Matula
17.02.2018 Dračí sluj konečně dobyta! Drtiči vyhráli na šumperském ledě a zajistili si účast v semifinále!
14.02.2018 Parádní šlágr kola! Drtiči brzy prohrávali 0:2, nakonec ale berou ze souboje s Porubou všechny body!
11.02.2018 „Trefil jsem to tak, jak jsem sám ani nedoufal,“ přiznává s úsměvem Dominik Matula
10.02.2018 INFOGRAFIKA: V Kopřivnici kralovaly obrany, Drtiči udrželi podruhé v sezoně čisté konto
29.12.2017 Druhý duel se soupeřem z top 3. Drtiči zajíždějí na led šumperských Draků
28.12.2017 „Atmosféra byla fantastická! I proto mě mrzí, že jsme tento zápas nedokázali vyhrát,“ smutní Dominik Matula
28.12.2017 Ostravané rozhodli zápas sedm minut před koncem, Drtiči inkasovali hned třikrát ve hře v oslabení
13.12.2017 Drtiči porazili na svém hřišti Bobry za dva body! Skvělý obrat dokonal v prodloužení Matěj Charvát
29.11.2017 Baník ve šlágru kola vedl, Poruba pak ale během tří minut dala čtyři branky a rozhodla o svém vítězství
27.09.2017 Druhá třetina rozhodla. Drtiči otočili utkání s opavským Slezanem a zapisují do tabulky tři body
13.09.2017 INFOGRAFIKA: Baník v Kopřivnici otočil zápas, třikrát se Drtiči trefili v přesilových hrách
13.09.2017 Z Kopřivnice vezou hodonínští Drtiči vysokou výhru, hattrick vstřelil tentokrát Jakub Kadlec!
10.09.2017 „Na utkání jsme se dobře připravili a jsme rádi, že jsme jej zvládli,“ ulevilo se po zápase Dominiku Matulovi
09.09.2017 Drtiči vstoupili do ligy pravou nohou! Výhru nad Novým Jičínem režíroval hattrickem Michal Romančík