22.03.2018 Hodonín vs Šumperk (0:3) 0 0 0 0 0
20.03.2018 Šumperk vs Hodonín (7:5) 0 0 0 0 0
18.03.2018 Hodonín vs Šumperk (4:3) 0 0 0 0 0
16.03.2018 Šumperk vs Hodonín (6:2) 1 0 1 0 2
14.03.2018 Hodonín vs Šumperk (5:1) 0 0 0 0 2

Články

15.02.2018 „Věřil jsem, že ten zápas už nepustíme a vyhrajeme,“ říká o souboji s Porubou tříbodový Jakub Sajdl
14.02.2018 Parádní šlágr kola! Drtiči brzy prohrávali 0:2, nakonec ale berou ze souboje s Porubou všechny body!
26.11.2017 „Kluci už si ze mě dělali srandu, že góly dávám jenom proti Kopřivnici,“ směje se Jakub Sajdl
26.11.2017 INFOGRAFIKA: Další z řady střeleckých manévrů zvládli lépe hodonínští Drtiči
25.11.2017 Gólová přestřelka nakonec dopadla šťastně pro Drtiče, kteří oplatili Kopřivnici porážku z jejího ledu
08.10.2017 „Už jsem to potřeboval, je to úleva,“ říká po svém prvním gólovém zásahu v sezoně útočník Jakub Sajdl
05.09.2017 Drtiči v generálce na ligu prohráli, Skalica otočila zápas čtyřmi góly v poslední třetině
27.06.2017 Obranné řady Baníku zpevní dvojice Jan Sedlák - Zbyněk Žabčík
13.06.2017 Po roce stráveném ve Francii se Jakub Sajdl vrací na rodnou hroudu a znovu oblékne dres Drtičů
28.02.2016 „Mladí se snaží bojovat a pro hodonínský hokej je dobře, že dostali šanci,“ komentuje výkony juniorů Jakub Sajdl
27.02.2016 Baník srovnal ve čtvrtfinálové bitvě krok s Porubou, výhru trefil v první minutě nastaveného času Jakub Sajdl!
13.01.2016 Drtiči pod novým trenérem Beťkem i potřetí v sezoně porazili silný Vsetín. Kotvan v bráně čaroval!
09.01.2016 Ani na třetí pokus to nevyšlo. Z Nového Jičína bez bodu, bez útočníka Kučery a s pěkným gólovým přídělem
07.01.2016 Nikita Garanin má díky zlomené klíční kosti po sezoně, mimo hru jsou také Jakub Sajdl a Petr Peš
30.12.2015 „Já jsem si svátky užil, není nad to být s rodinou a odpočívat,“ hlásí spokojeně Jakub Sajdl