Všechny soutěžní zápasy

sezónakolodatumdomácíhosté třetiny
1960/61II. liga1 6.11.1960Nitra Hodonín 1:16 (0:7, 1:6, 0:3)
 II. liga2. 13.11.1960Hodonín Vítkovice 1:6 (1:1, 0:0, 0:5)
 II. liga3. 20.11.1960Poprad Hodonín 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
 II. liga4. 23.11.1960Ostrava Hodonín 8:4 (2:0, 3:3, 3:1)
 II. liga5. 27.11.1960Hodonín Slovan Bratislava B 3:3 (0:0, 1:1, 2:2)
 II. liga6. 4.12.1960Opava Hodonín 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)
 II. liga7. 11.12.1960Hodonín Třebíč 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
 II. liga8. 18.12.1960Havířov Hodonín 3:6 (0:3, 2:0, 1:3)
 II. liga9. 23.12.1960Hodonín Olomouc 2:6 (1:2, 0:1, 1:3)
 II. liga10. 4.1.1961Prostějov Hodonín 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
 II. liga11. 8.1.1961Hodonín Bánská Bystrica 12:3 (5:2, 3:1, 4:0)
 II. liga12. 11.1.1961Hodonín Nitra 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
 II. liga13. 15.1.1961Vítkovice Hodonín 12:0 (5:0, 7:0, 0:0)
 II. liga14. 18.1.1961Hodonín Poprad 7:2 (4:1, 1:0, 2:1)
 II. liga15. 22.1.1961Hodonín Ostrava 4:7 (1:2, 3:1, 0:4)
 II. liga16. 29.1.1961Slovan Bratislava B Hodonín 1:5 (0:3, 1:0, 0:2)
 II. liga17. 5.2.1961Hodonín Opava 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
 II. liga18. 8.2.1961Třebíč Hodonín 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
 II. liga19. 12.2.1961Hodonín Havířov 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
 II. liga20. 15.2.1961Olomouc Hodonín 6:4 (2:2, 2:2, 2:0)
 II. liga21. 19.2.1961Hodonín Prostějov 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
 II. liga22. 1.3.1961Bánská Bystrica Hodonín 2:2 (1:0, 1:1, 0:1)
1961/62II. liga1. 5.11.1961Hodonín Slovan Bratislava B 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
 II. liga2. 12.11.1961Zbrojovka Brno Hodonín 13:1 (6:0, 5:0, 2:1)
 II. liga3. 19.11.1961Hodonín Dukla Opava 4:2 (1:1 ,2:1, 1:0)
 II. liga4. 22.11.1961Hodonín Havířov 9:2 (2:0, 2:2, 5:0)
 II. liga5. 26.11.1961Olomouc Hodonín 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
 II. liga6. 3.12.1961Hodonín Prostějov 14:4 (7:0, 3:2, 4:2)
 II. liga7. 10.12.1961Opava Hodonín 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
 II. liga9. 17.12.1961Žilina Hodonín 7:3 (0:0, 3:2, 4:1)
 II. liga10. 20.12.1961Hodonín Poprad 9:3 (5:1, 3:1, 1:1)
 II. liga8. 26.12.1961Hodonín Zlín 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
 II. liga11. 30.12.1961Třebíč Hodonín 6:1 (2:0, 0:1, 4:0)
 II. liga12. 3.1.1962Slovan Bratislava B Hodonín 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
 II. liga13. 7.1.1962Hodonín Zbrojovka Brno 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
 II. liga14. 10.1.1962Dukla Opava Hodonín 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
 II. liga15. 14.1.1962Havířov Hodonín 8:4 (3:1, 2:0, 3:3)
 II. liga16. 21.1.1962Hodonín Olomouc 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
 II. liga17. 24.1.1962Prostějov Hodonín 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
 II. liga18. 28.1.1962Hodonín Opava 5:7 (2:2, 2:3, 1:2)
 II. liga19. 4.2.1962Zlín Hodonín 9:0 (2:0, 4:0, 3:0)
 II. liga20. 11.2.1962Hodonín Žilina 8:6 (0:2, 4:3, 4:1)
 II. liga21. 14.2.1962Poprad Hodonín 3:3 (0:1, 1:1, 2:1)
 II. liga22. 18.2.1962Hodonín Třebíč 9:1 (4:0, 3:1, 2:0)
1962/63II. liga1. 4.11.1962Hodonín Slovan Bratislava B 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
 II. liga2. 11.11.1962Ostrava Hodonín 3:3 (2:0, 1:3, 0:0)
 II. liga3. 18.11.1962Hodonín Žilina 7:3 (4:1, 0:1, 3:1)
 II. liga4. 24.11.1962Poprad Hodonín 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
 II. liga5. 29.11.1962Hodonín Trenčín 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
 II. liga6. 2.12.1962Hodonín Opava 5:3 (3:1, 0:0, 2:2)
 II. liga7. 5.12.1962Olomouc Hodonín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
 II. liga8. 9.12.1962Hodonín Bánská Bystrica 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
 II. liga9. 12.12.1962Třebíč Hodonín 7:3 (3:1, 1:1, 3:1)
 II. liga10. 16.12.1962Hodonín Zlín 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)
 II. liga11. 19.12.1962Zbrojovka Brno Hodonín 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
 II. liga12. 2.1.1963Slovan Bratislava B Hodonín 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
 II. liga13. 6.1.1963Hodonín Ostrava 6:6 (3:1, 1:3, 2:2)
 II. liga14. 9.1.1963Žilina Hodonín 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
 II. liga15. 13.1.1963Hodonín Poprad 2:2 (1:0, 0:1, 1:1)
 II. liga16. 16.1.1963Trenčín Hodonín 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)
 II. liga17. 19.1.1963Opava Hodonín 7:4 (4:1, 2:1, 1:2)
 II. liga18. 23.1.1963Hodonín Olomouc 5:3 (1:2, 3:1, 1:0)
 II. liga19. 27.1.1963Bánská Bystrica Hodonín 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
 II. liga20. 10.2.1963Hodonín Třebíč 10:4 (2:2, 1:2, 7:0)
 II. liga21. 17.2.1963Zlín Hodonín 19:1 (5:0, 4:1, 10:0)
 II. liga22. 24.2.1963Hodonín Zbrojovka Brno 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
1971/72ČNHL1. 3.10.1971Karviná Hodonín 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
 ČNHL2. 6.10.1971Hodonín Olomouc 5:4 (0:1, 3:1, 2:2)
 ČNHL3. 10.10.1971Ostrava Hodonín 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
 ČNHL4. 13.10.1971Hodonín Prostějov 2:8 (0:2, 2:4, 0:2)
 ČNHL5. 17.10.1971Dukla Hodonín Hodonín 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
 ČNHL6. 20.10.1971Hodonín Kopřivnice 0:11 (0:5, 0:3, 0:3)
 ČNHL7. 23.10.1971Třebíč Hodonín 8:2 (3:0, 3:2, 2:0)
 ČNHL8. 27.10.1971Hodonín Havířov 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
 ČNHL9. 31.10.1971Zbrojovka Brno Hodonín 8:4 (2:1, 3:1, 3:2)
 ČNHL10. 3.11.1971Hodonín Vítkovice 2:14 (0:7, 1:2, 1:5)
 ČNHL11. 7.11.1971Opava Hodonín 16:2 (5:0, 6:1, 5:1)
 ČNHL12. 10.11.1971Třinec Hodonín 9:2 (4:1, 3:0, 2:1)
 ČNHL13. 14.11.1971Hodonín Vsetín 0:7 (0:1, 0:1, 0:5)
 ČNHL14. 21.11.1971Hodonín Karviná 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
 ČNHL15. 24.11.1971Olomouc Hodonín 7:2 (5:1, 2:0, 0:1)
 ČNHL16. 5.12.1971Hodonín Ostrava 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
 ČNHL17. 9.12.1971Prostějov Hodonín 5:1 (0:1, 5:0, 0:0)
 ČNHL18. 12.12.1971Hodonín Dukla Hodonín 3:7 (2:2, 0:3 ,1:2)
 ČNHL19. 15.12.1971Kopřivnice Hodonín 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
 ČNHL20. 19.12.1971Hodonín Třebíč 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
 ČNHL21. 22.12.1971Havířov Hodonín 6:4 (2:0, 1:3, 3:1)
 ČNHL22. 26.12.1971Hodonín Zbrojovka Brno 4:16 (3:7, 0:4, 1:5)
 ČNHL23. 29.12.1971Vítkovice Hodonín 14:2 (2:0, 7:1, 5:1)
 ČNHL24. 3.1.1972Hodonín Opava 3:13 (0:4, 2:4, 1:5)
 ČNHL25. 5.1.1972Hodonín Třinec 5:7 (2:4, 1:3, 2:0)
 ČNHL26. 9.1.1972Vsetín Hodonín 7:3 (2:0, 2:2, 3:1)
 ČNHL27. 12.1.1972Kopřivnice Hodonín 10:1 (6:0, 3:1, 1:0)
 ČNHL28. 16.1.1972Hodonín Třebíč 3:5 (1:1, 1:0, 1:4)
 ČNHL29. 19.1.1972Dukla Hodonín Hodonín 13:2 (6:2, 4:0 ,3:0)
 ČNHL30. 23.1.1972Hodonín Prostějov 2:10 (1:1, 0:7, 1:2)
 ČNHL31. 27.1.1972Ostrava Hodonín 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
 ČNHL33. 2.2.1972Hodonín Třinec 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
 ČNHL34. 9.2.1972Hodonín Kopřivnice 0:8 (0:4, 0:2, 0:2)
 ČNHL35. 13.2.1972Třebíč Hodonín 6:4 (4:2, 0:1, 2:1)
 ČNHL36. 16.2.1972Hodonín Dukla Hodonín 2:9 (0:1, 0:6, 2:2)
 ČNHL37. 20.2.1972Prostějov Hodonín 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
 ČNHL38. 23.2.1972Hodonín Ostrava 3:5 (2:3, 0:2, 1:0)
 ČNHL40. 1.3.1972Třinec Hodonín 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
1973/74Divize1. 4.11.1973Nedvědice Hodonín 4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
 Divize2. 11.11.1973Hodonín Žďár nad Sázavou 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
 Divize3. 18.11.1973Modeta Jihlava Hodonín 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
 Divize4. 23.11.1973Hodonín Technika Brno 5:2 (3:0, 0:2, 2:0)
 Divize5. 1.12.1973Okříšky Hodonín 2:7 (1:2, 0:5, 1:0)
 Divize6. 9.12.1973Hodonín Nedvědice 8:2 (4:1, 2:1, 2:0)
 Divize7. 16.12.1973Žďár nad Sázavou Hodonín 5:5 (3:1, 1:2, 1:2)
 Divize8. 20.12.1973Hodonín Modeta Jihlava 7:3 (1:0, 2:3, 4:0)
 Divize9. 22.12.1973Hodonín Technika Brno 8:1 (0:0, 2:1, 6:0)
 Divize10. 3.1.1974Hodonín Okříšky 5:0 (kontumačně)
 Divize11. 6.1.1974Nedvědice Hodonín 2:9 (1:4, 0:2, 1:3)
 Divize12. 10.1.1974Hodonín Žďár nad Sázavou 9:2 (3:0, 3:0, 3:2)
 Divize13. 13.1.1974Modeta Jihlava Hodonín 3:6 (2:1, 1:1, 0:4)
 Divize14. 17.1.1974Technika Brno Hodonín 1:6 (0:4, 1:1, 0:1)
 Divize15. 20.1.1974Okříšky Hodonín 0:5 (kontumačně)
 Divize16. 27.1.1974Hodonín Nedvědice 7:3 (1:1, 4:0, 2:2)
 Divize17. 3.2.1974Žďár nad Sázavou Hodonín 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
 Divize18. 8.2.1974Hodonín Modeta Jihlava 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
 Divize19. 16.2.1974Technika Brno Hodonín 1:7 (0:2, 0:4, 1:1)
 Divize20. 24.2.1974Hodonín Okříšky 13:3 (5:0, 5:1, 3:2)
 Divizekval. 1 3.3.1974Hodonín Přerov 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)
 Divizekval. 2 6.3.1974Přerov Hodonín 5:3 (3:1, 1:2, 1:0)
1974/75Divize1. 10.11.1974Hodonín Žďár nad Sázavou 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)
 Divize2. 17.11.1974Hodonín Blansko 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
 Divize3. 24.11.1974Modeta Jihlava Hodonín 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
 Divize4. 1.12.1974Hodonín Nedvědice 8:2 (2:0, 2:2, 4:0)
 Divize5. 8.12.1974Staré Město Hodonín 2:5 (0:1, 0:3, 2:1)
 Divize6. 14.12.1974Žďár nad Sázavou Hodonín 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
 Divize7. 22.12.1974Blansko Hodonín 5:6 (3:1, 0:4, 2:1)
 Divize8. 26.12.1974Hodonín Modeta Jihlava 8:1 (2:1, 3:0, 3:0)
 Divize9. 28.12.1974Nedvědice Hodonín 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
 Divize10. 5.1.1975Hodonín Staré Město 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
 Divize11. 9.1.1975Hodonín Žďár nad Sázavou 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
 Divize12. 12.1.1975Hodonín Blansko 5:2 (4:0, 0:1, 1:1)
 Divize13. 16.1.1975Modeta Jihlava Hodonín 4:5 (2:1, 1:1, 1:3)
 Divize14. 19.1.1975Hodonín Nedvědice 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
 Divize15. 23.1.1975Staré Město Hodonín 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
 Divize16. 25.1.1975Žďár nad Sázavou Hodonín 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
 Divize17. 2.2.1975Blansko Hodonín 3:7 (2:2, 0:1, 1:4)
 Divize18. 8.2.1975Hodonín Modeta Jihlava 9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
 Divize19. 16.2.1975Nedvědice Hodonín 2:17 (0:7, 2:5, 0:5)
 Divize20. 20.2.1975Hodonín Staré Město 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
 Divizekval. 1 2.3.1975Hodonín Ostrava 7:3 (3:1, 2:0, 2:2)
 Divizekval. 2 23.3.1975Ostrava Hodonín 5:2 (3:0, 2:2, 0:0)
1975/76II. ČNHL1. 2.11.1975Přerov Hodonín 6:2 (2:0, 0:1, 4:1)
 II. ČNHL2. 6.11.1975Vsetín Hodonín 1:1 (0:1, 1:0, 0:0)
 II. ČNHL3. 9.11.1975Hodonín Třinec 6:2 (2:2, 4:0, 0:0)
 II. ČNHL4. 12.11.1975Havířov Hodonín 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
 II. ČNHL5. 16.11.1975Hodonín Dukla Hodonín 5:5 (0:3, 3:1, 2:1)
 II. ČNHL6. 20.11.1975Třebíč Hodonín 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
 II. ČNHL7. 23.11.1975Hodonín Kopřivnice 3:5 (1:0, 2:3, 0:2)
 II. ČNHL8. 30.11.1975Hodonín Přerov 6:4 (1:3, 2:0, 3:1)
 II. ČNHL9. 3.12.1975Hodonín Vsetín 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
 II. ČNHL10. 7.12.1975Třinec Hodonín 6:1 (0:0, 4:0, 2:1)
 II. ČNHL11. 11.12.1975Hodonín Havířov 3:3 (0:1, 1:0, 2:2)
 II. ČNHL12. 14.12.1975Dukla Hodonín Hodonín 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
 II. ČNHL13. 17.12.1975Hodonín Třebíč 5:4 (1:0, 2:3, 2:1)
 II. ČNHL14. 20.12.1975Kopřivnice Hodonín 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
 II. ČNHL15. 4.1.1976Přerov Hodonín 3:7 (2:2, 0:4, 1:1)
 II. ČNHL16. 7.1.1976Vsetín Hodonín 6:3 (2:0, 2:0, 2:3)
 II. ČNHL17. 11.1.1976Hodonín Třinec 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
 II. ČNHL18. 14.1.1976Havířov Hodonín 12:3 (4:1, 5:0, 3:2)
 II. ČNHL19. 18.1.1976Hodonín Dukla Hodonín 5:4 (1:2, 1:0, 3:2)
 II. ČNHL20. 21.1.1976Třebíč Hodonín 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
 II. ČNHL21. 25.1.1976Hodonín Kopřivnice 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
 II. ČNHL22. 1.2.1976Hodonín Přerov 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
 II. ČNHL23. 4.2.1976Hodonín Vsetín 10:5 (1:2, 7:1, 2:2)
 II. ČNHL24. 8.2.1976Třinec Hodonín 12:4 (5:1, 2:1, 5:2)
 II. ČNHL25. 11.2.1976Hodonín Havířov 5:6 (1:2, 0:2, 4:2)
 II. ČNHL26. 15.2.1976Dukla Hodonín Hodonín 4:4 (0:0, 0:2, 4:2)
 II. ČNHL27. 18.2.1976Hodonín Třebíč 8:6 (2:1, 3:3, 3:2)
 II. ČNHL28. 22.2.1976Kopřivnice Hodonín 12:8 (6:2, 2:3, 4:3)
1976/77II. ČNHL1. 17.10.1976Hodonín Třinec 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
 II. ČNHL2. 24.10.1976Šumperk Hodonín 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
 II. ČNHL3. 31.10.1976Hodonín Havířov 2:2 (1:0, 0:0, 1:2)
 II. ČNHL4. 4.11.1976Hodonín Kopřivnice 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
 II. ČNHL5. 8.11.1976Přerov Hodonín 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
 II. ČNHL6. 10.11.1976Hodonín Třebíč 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
 II. ČNHL7. 14.11.1976Dukla Hodonín Hodonín 10:2 (2:0, 3:0, 5:2)
 II. ČNHL8. 17.11.1976Třinec Hodonín 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
 II. ČNHL9. 28.11.1976Hodonín Šumperk 5:8 (1:2, 1:2, 3:4)
 II. ČNHL10. 5.12.1976Havířov Hodonín 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
 II. ČNHL11. 8.12.1976Kopřivnice Hodonín 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
 II. ČNHL12. 12.12.1976Hodonín Přerov 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
 II. ČNHL13. 15.12.1976Třebíč Hodonín 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
 II. ČNHL14. 18.12.1976Hodonín Dukla Hodonín 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
 II. ČNHL15. 5.1.1977Hodonín Třinec 4:6 (1:2, 0:2, 3:2)
 II. ČNHL16. 9.1.1977Šumperk Hodonín 7:4 (2:0, 2:2, 3:2)
 II. ČNHL17. 12.1.1977Hodonín Havířov 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
 II. ČNHL18. 16.1.1977Hodonín Kopřivnice 2:8 (1:0, 1:6, 0:2)
 II. ČNHL19. 19.1.1977Přerov Hodonín 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
 II. ČNHL20. 23.1.1977Hodonín Třebíč 4:9 (1:3, 0:4, 3:2)
 II. ČNHL21. 26.1.1977Dukla Hodonín Hodonín 6:3 (1:0, 1:1, 4:2)
 II. ČNHL22. 2.2.1977Třinec Hodonín 8:4 (5:0, 0:1, 3:3)
 II. ČNHL23. 6.2.1977Hodonín Šumperk 3:3 (0:1, 1:1, 2:1)
 II. ČNHL24. 9.2.1977Havířov Hodonín 9:1 (4:0, 4:0, 1:1)
 II. ČNHL25. 13.2.1977Kopřivnice Hodonín 20:3 (5:0, 8:1, 7:2)
 II. ČNHL26. 17.2.1977Hodonín Přerov 1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
 II. ČNHL27. 20.2.1977Třebíč Hodonín 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
 II. ČNHL28. 23.2.1977Hodonín Dukla Hodonín 3:11 (0:3, 1:5, 2:3)
1977/78II. ČNHL1. 9.10.1977Hodonín Poruba 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
 II. ČNHL2. 13.10.1977Havířov Hodonín 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)
 II. ČNHL3. 16.10.1977Hodonín Prostějov 4:6 (1:3, 1:3, 2:0)
 II. ČNHL4. 20.10.1977Nový Jičín Hodonín 5:5 (2:3, 2:2, 1:0)
 II. ČNHL5. 23.10.1977Hodonín Kopřivnice 7:8 (2:6, 2:1, 3:1)
 II. ČNHL6. 26.10.1977Vsetín Hodonín 5:3 (0:0, 3:0, 2:3)
 II. ČNHL7. 30.10.1977Hodonín Třinec 3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
 II. ČNHL8. 3.11.1977Studénka Hodonín 7:2 (2:0, 1:2, 4:0)
 II. ČNHL9. 6.11.1977Šumperk Hodonín 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
 II. ČNHL10. 10.11.1977Poruba Hodonín 3:3 (0:2, 3:1, 0:0)
 II. ČNHL11. 13.11.1977Hodonín Havířov 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
 II. ČNHL12. 17.11.1977Prostějov Hodonín 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
 II. ČNHL13. 20.11.1977Hodonín Nový Jičín 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
 II. ČNHL14. 24.11.1977Kopřivnice Hodonín 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
 II. ČNHL15. 27.11.1977Hodonín Vsetín 6:3 (4:1, 0:1, 2:1)
 II. ČNHL16. 30.11.1977Třinec Hodonín 13:0 (2:0, 8:0, 3:0)
 II. ČNHL17. 4.12.1977Hodonín Studénka 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
 II. ČNHL18. 8.12.1977Hodonín Šumperk 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
 II. ČNHL19. 14.12.1977Hodonín Poruba 6:4 (1:2, 1:1, 4:1)
 II. ČNHL20. 18.12.1977Havířov Hodonín 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)
 II. ČNHL21. 4.1.1978Hodonín Prostějov 7:3 (3:1, 2:1, 2:1)
 II. ČNHL22. 8.1.1978Nový Jičín Hodonín 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
 II. ČNHL23. 11.1.1978Hodonín Kopřivnice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
 II. ČNHL24. 15.1.1978Vsetín Hodonín 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
 II. ČNHL25. 19.1.1978Hodonín Třinec 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)
 II. ČNHL26. 22.1.1978Hodonín Studénka 6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
 II. ČNHL27. 25.1.1978Šumperk Hodonín 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
 II. ČNHL28. 29.1.1978Poruba Hodonín 6:4 (3:2, 0:0, 3:2)
 II. ČNHL29. 1.2.1978Hodonín Havířov 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
 II. ČNHL30. 5.2.1978Prostějov Hodonín 5:5 (1:1, 2:3, 2:1)
 II. ČNHL31. 8.2.1978Hodonín Nový Jičín 2:2 (2:0, 0:2, 0:0)
 II. ČNHL32. 12.2.1978Kopřivnice Hodonín 11:2 (5:0, 4:0, 2:2)
 II. ČNHL33. 15.2.1978Hodonín Vsetín 3:6 (0:0, 2:2, 1:4)
 II. ČNHL34. 19.2.1978Třinec Hodonín 16:2 (7:0, 5:1, 4:1)
 II. ČNHL35. 22.2.1978Studénka Hodonín 7:6 (3:1, 4:4, 0:1)
 II. ČNHL36. 26.2.1978Hodonín Šumperk 5:4 (2:1, 0:1, 3:2)
1978/79II. ČNHL1. 12.10.1978Hodonín Studénka 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
 II. ČNHL2. 15.10.1978Vsetín Hodonín 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
 II. ČNHL3. 19.10.1978Hodonín Karviná 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
 II. ČNHL4. 22.10.1978Kopřivnice Hodonín 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
 II. ČNHL5. 25.10.1978Hodonín Nový Jičín 4:4 (1:1, 2:2, 1:1)
 II. ČNHL6. 28.10.1978Šumperk Hodonín 6:2 (1:1, 5:0, 0:1)
 II. ČNHL7. 2.11.1978Hodonín Třinec 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
 II. ČNHL8. 5.11.1978Havířov Hodonín 2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
 II. ČNHL9. 8.11.1978Hodonín Dukla Hodonín 2:11 (0:1, 0:7, 2:3)
 II. ČNHL10. 12.11.1978Studénka Hodonín 10:2 (3:1, 3:1, 4:0)
 II. ČNHL11. 15.11.1978Hodonín Vsetín 9:3 (3:0, 3:1, 3:2)
 II. ČNHL12. 19.11.1978Karviná Hodonín 6:2 (3:0, 1:2, 2:0)
 II. ČNHL13. 23.11.1978Hodonín Kopřivnice 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
 II. ČNHL14. 26.11.1978Nový Jičín Hodonín 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
 II. ČNHL15. 29.11.1978Hodonín Šumperk 3:5 (1:2, 1:3, 1:0)
 II. ČNHL16. 3.12.1978Třinec Hodonín 9:3 (2:2, 2:0, 5:1)
 II. ČNHL17. 7.12.1978Hodonín Havířov 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
 II. ČNHL18. 10.12.1978Dukla Hodonín Hodonín 2:2 (1:1, 0:1, 1:0)
 II. ČNHL19. 17.12.1978Hodonín Studénka 6:3 (1:2, 1:1, 4:0)
 II. ČNHL21. 7.1.1979Hodonín Karviná 1:10 (1:3, 0:3, 0:4)
 II. ČNHL22. 10.1.1979Kopřivnice Hodonín 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
 II. ČNHL23. 14.1.1979Hodonín Nový Jičín 4:4 (3:1, 1:1, 0:2)
 II. ČNHL24. 17.1.1979Šumperk Hodonín 7:3 (4:1, 0:2, 3:0)
 II. ČNHL20. 19.1.1979Vsetín Hodonín 5:2 (3:2, 2:0, 0:0)
 II. ČNHL25. 21.1.1979Hodonín Třinec 2:10 (1:4, 0:0, 1:6)
 II. ČNHL26. 24.1.1979Havířov Hodonín 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
 II. ČNHL27. 28.1.1979Hodonín Dukla Hodonín 4:7 (3:2, 1:2, 0:3)
 II. ČNHL28. 31.1.1979Studénka Hodonín 11:4 (6:1, 2:0, 3:3)
 II. ČNHL29. 4.2.1979Hodonín Vsetín 6:4 (0:1, 1:1, 5:2)
 II. ČNHL30. 7.2.1979Karviná Hodonín 6:3 (1:1, 4:0, 1:2)
 II. ČNHL31. 11.2.1979Hodonín Kopřivnice 3:7 (2:2, 1:2, 0:3)
 II. ČNHL32. 14.2.1979Nový Jičín Hodonín 8:3 (3:1, 3:2, 2:0)
 II. ČNHL35. 16.2.1979Hodonín Havířov 2:7 (1:1, 1.5, 0:1)
 II. ČNHL33. 18.2.1979Hodonín Šumperk 4:12 (1:4, 3:2, 0:6)
 II. ČNHL34. 21.2.1979Třinec Hodonín 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
 II. ČNHL36. 28.2.1979Dukla Hodonín Hodonín 12:1 (4:1, 5:0, 3:0)
1979/80Krajský přebor1. 14.10.1979Hodonín Třebíč 4:6 (3:0, 0:5, 1:1)
 Krajský přebor2. 18.10.1979Hodonín Blansko 10:0 (2:0, 2:0, 6:0)
 Krajský přebor3. 21.10.1979Prostějov Hodonín 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
 Krajský přebor4. 25.10.1979Hodonín Uh. Brod 3:5 (2:2, 0:3, 1:0)
 Krajský přebor5. 28.10.1979Vyškov Hodonín 6:6 (4:2, 1:1, 1:3)
 Krajský přebor6. 1.11.1979Hodonín Náměšť nad Oslavou 10:3 (2:0, 3:1, 5:2)
 Krajský přebor7. 4.11.1979Dukla Hodonín Hodonín 2:6 (1:1, 0:0 ,1:5)
 Krajský přebor8. 8.11.1979Hodonín Modeta Jihlava 8:3 (5:1, 1:1, 2:1)
 Krajský přebor9. 11.11.1979Plumov Hodonín 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
 Krajský přebor10. 15.11.1979Hodonín Kroměříž 12:2 (4:0, 2:2, 6:0)
 Krajský přebor11. 18.11.1979Nedvědice Hodonín 3:9 (1:3, 1:1, 1:5)
 Krajský přebor12. 25.11.1979Třebíč Hodonín 7:2 (3:0, 3:1, 1:1)
 Krajský přebor13. 29.11.1979Blansko Hodonín 4:5 (1:4, 2:0, 1:1)
 Krajský přebor14. 2.12.1979Hodonín Prostějov 6:11 (1:3, 5:5, 0:3)
 Krajský přebor15. 6.12.1979Uh. Brod Hodonín 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
 Krajský přebor16. 9.12.1979Hodonín Vyškov 5:5 (2:2, 1:0, 2:3)
 Krajský přebor17. 13.12.1979Náměšť nad Oslavou Hodonín 2:10 (1:1, 1:3, 0:6)
 Krajský přebor18. 16.12.1979Hodonín Dukla Hodonín 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
 Krajský přebor19. 20.12.1979Modeta Jihlava Hodonín 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
 Krajský přebor20. 23.12.1979Hodonín Plumov 18:2 (8:1, 6:0, 4:1)
 Krajský přebor21. 3.1.1980Kroměříž Hodonín 3:5 (1:3, 0:1, 2:1)
 Krajský přebor22. 6.1.1980Hodonín Nedvědice 14:3 (8:0, 3:1, 3:2)
 Krajský přebor23. 13.1.1980Třebíč Hodonín 9:3 (1:0, 5:0, 3:3)
 Krajský přebor24. 17.1.1980Hodonín Vyškov 17:2 (4:1, 5:1, 8:0)
 Krajský přebor25. 20.1.1980Prostějov Hodonín 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)
 Krajský přebor26. 24.1.1980Hodonín Uh. Brod 7:5 (3:0, 1:4, 3:1)
 Krajský přebor27. 25.1.1980Dukla Hodonín Hodonín 5:5 (0:1, 3:2, 2:2)
 Krajský přebor28. 31.1.1980Hodonín Třebíč 2:6 (0:0, 2:2, 0:4)
 Krajský přebor29. 3.2.1980Vyškov Hodonín 2:7 (2:2, 0:3, 0:2)
 Krajský přebor30. 7.2.1980Hodonín Prostějov 2:7 (1:1, 0:2, 1:4)
 Krajský přebor31. 10.2.1980Uh. Brod Hodonín 7:4 (3:0, 2:2, 2:2)
 Krajský přebor32. 17.2.1980Hodonín Dukla Hodonín 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
1980/81Krajský přebor1. 26.10.1980Hodonín Plumov 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
 Krajský přebor2. 2.11.1980Hodonín Prostějov 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
 Krajský přebor3. 9.11.1980Uh. Brod Hodonín 9:3 (3:2, 0:0, 6:1)
 Krajský přebor4. 13.11.1980Hodonín Staré Město 8:3 (3:0, 1:2, 4:1)
 Krajský přebor5. 23.11.1980Plumov Hodonín 3:12 (1:5, 1:4, 1:3)
 Krajský přebor6. 7.12.1980Hodonín Uh. Brod 9:2 (1:0, 3:1, 5:1)
 Krajský přebor7. 11.12.1980Prostějov Hodonín 12:4 (5:1, 2:1, 5:2)
 Krajský přebor8. 14.12.1980Staré Město Hodonín 5:7 (2:1, 1:4, 2:2)
 Krajský přebor9. 28.12.1980Třebíč Hodonín 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)
 Krajský přebor10. 4.1.1981Hodonín Prostějov 2:8 (1:3, 0:1, 1:4)
 Krajský přebor11. 7.1.1981Rosice Hodonín 5:5 (4:0, 0:3, 1:2)
 Krajský přebor12. 11.1.1981Hodonín Uh. Brod 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
 Krajský přebor13. 15.1.1981Modeta Jihlava Hodonín 4:4 (3:0, 0:3, 1:1)
 Krajský přebor14. 18.1.1981Hodonín Třebíč 0:9 (0:3, 0:2, 0:4)
 Krajský přebor15. 22.1.1981Prostějov Hodonín 7:2 (1:1, 1:0, 5:1)
 Krajský přebor16. 25.1.1981Hodonín Rosice 10:2 (3:1, 3:1, 4:0)
 Krajský přebor17. 29.1.1981Uh. Brod Hodonín 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
 Krajský přebor18. 1.2.1981Hodonín Modeta Jihlava 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
 Krajský přebor19. 5.2.1981Prostějov Hodonín 9:2 (3:0, 1:1, 5:1)
 Krajský přebor20. 8.2.1981Hodonín Uh. Brod 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
 Krajský přebor21. 12.2.1981Třebíč Hodonín 5:2 (4:0, 0:1, 1:1)
 Krajský přebor22. 15.2.1981Hodonín Prostějov 6:6 (1:2, 3:2, 2:2)
 Krajský přebor23. 19.2.1981Uh. Brod Hodonín 6:5 (2:2, 2:2, 2:1)
 Krajský přebor24. 22.2.1981Hodonín Třebíč 4:8 (0:3, 1:2, 3:3)
1981/82Krajský přebor1. 25.10.1981Hodonín Uh. Brod 5:3 (2:1, 3:1, 0:1)
 Krajský přebor2. 29.10.1981Hodonín Znojmo 10:1 (2:0, 5:1, 3:0)
 Krajský přebor3. 1.11.1981Hodonín Blansko 8:3 (1:1, 5:0, 2:2)
 Krajský přebor4. 5.11.1981Hodonín Třebíč 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
 Krajský přebor5. 8.11.1981Hodonín Modeta Jihlava 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
 Krajský přebor6. 12.11.1981Hodonín Vyškov 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)
 Krajský přebor7. 14.11.1981Hodonín Rosice 1:7 (1:3, 0:2, 0:2)
 Krajský přebor8. 19.11.1981Hodonín Plumov 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
 Krajský přebor9. 22.11.1981Nedvědice Hodonín 1:9 (0:1, 1:6, 0:2)
 Krajský přebor10. 26.11.1981Hodonín Náměšť nad Oslavou 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
 Krajský přebor11. 29.11.1981Staré Město Hodonín 6:4 (1:2, 3:1, 2:1)
 Krajský přebor12. 3.12.1981Uh. Brod Hodonín 5:5 (2:2, 3:1, 0:2)
 Krajský přebor13. 6.12.1981Znojmo Hodonín 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
 Krajský přebor14. 10.12.1981Blansko Hodonín 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
 Krajský přebor15. 13.12.1981Třebíč Hodonín 9:3 (3:3, 3:0, 3:0)
 Krajský přebor16. 17.12.1981Modeta Jihlava Hodonín 1:9 (0:3, 1:1, 0:5)
 Krajský přebor17. 20.12.1981Vyškov Hodonín 3:3 (1:1, 2:1, 0:1)
 Krajský přebor18. 30.12.1981Rosice Hodonín 4:5 (3:1, 1:1, 0:3)
 Krajský přebor19. 3.1.1982Plumov Hodonín 8:5 (1:1, 4:3, 3:1)
 Krajský přebor20. 7.1.1982Hodonín Nedvědice 5:0 (2:0, 1:0, 2:0 - nedohráno)
 Krajský přebor21. 9.1.1982Náměšť nad Oslavou Hodonín 3:5 (2:3, 1:1, 0:1)
 Krajský přebor22. 14.1.1982Hodonín Staré Město 13:3 (2:1, 7:1, 4:1)
 Krajský přebor23. 21.1.1982Hodonín Rosice 4:4 (1:1, 0:0, 3:3)
 Krajský přebor24. 23.1.1982Náměšť nad Oslavou Hodonín 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
 Krajský přebor25. 28.1.1982Hodonín Třebíč 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
 Krajský přebor26. 31.1.1982Vyškov Hodonín 10:1 (2:1, 5:0, 3:0)
 Krajský přebor27. 4.2.1982Hodonín Plumov 7:3 (2:0, 4:3, 1:0)
 Krajský přebor28. 7.2.1982Rosice Hodonín 8:4 (2:3, 3:0, 3:1)
 Krajský přebor29. 11.2.1982Hodonín Náměšť nad Oslavou 9:4 (5:1, 1:0, 3:3)
 Krajský přebor30. 14.2.1982Třebíč Hodonín 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
 Krajský přebor31. 18.2.1982Hodonín Vyškov 7:5 (1:0, 1:2, 5:3)
 Krajský přebor32. 21.2.1982Plumov Hodonín 6:7 (2:3, 0:0, 4:4)
1982/83Krajský přebor1. 17.10.1982Hodonín Kroměříž 9:5 (3:0, 3:3, 3:2)
 Krajský přebor2. 31.10.1982Plumov Hodonín 1:10 (0:5, 1:1, 0:4)
 Krajský přebor3. 7.11.1982Hodonín Uh. Ostroh 11:1 (2:0, 1:1, 8:0)
 Krajský přebor4. 14.11.1982Staré Město Hodonín 2:8 (1:2, 1:2, 0:4)
 Krajský přebor5. 21.11.1982Hodonín Blansko 12:5 (4:1, 5:3, 3:1)
 Krajský přebor6. 28.11.1982Kroměříž Hodonín 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
 Krajský přebor7. 5.12.1982Hodonín Plumov 8:1 (1:0, 3:0, 4:1)
 Krajský přebor8. 11.12.1982Uh. Ostroh Hodonín 4:6 (1:1, 1:3, 2:2)
 Krajský přebor9. 12.12.1982Hodonín Staré Město 8:1 (3:0, 5:0, 0:1)
 Krajský přebor10. 19.12.1982Blansko Hodonín 2:13 (1:4, 0:4, 1:5)
 Krajský přebor11 2.1.1983Hodonín Rosice 7:1 (2:0, 1:1, 4:0)
 Krajský přebor12 8.1.1983Třebíč Hodonín 7:1 (1:1, 3:0, 3:0)
 Krajský přebor13 9.1.1983Hodonín Kroměříž 6:3 (1:2, 3:1, 2:0)
 Krajský přebor14 15.1.1983Rosice Hodonín 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
 Krajský přebor15 16.1.1983Hodonín Třebíč 3:3 (1:2, 2:1, 0:0)
 Krajský přebor16 22.1.1983Kroměříž Hodonín 4:4 (1:2, 1:1, 2:1)
 Krajský přebor17 23.1.1983Hodonín Rosice 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
 Krajský přebor18 29.1.1983Třebíč Hodonín 10:4 (3:0, 3:1, 4:3)
 Krajský přebor19 5.2.1983Hodonín Kroměříž 12:1 (7:0, 0:1, 5:0)
 Krajský přebor20 6.2.1983Rosice Hodonín 3:5 (0:0, 3:2, 0:3)
 Krajský přebor21 13.2.1983Hodonín Třebíč 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
 Krajský přebor22 20.2.1983Kroměříž Hodonín 6:5 (1:3, 2:0, 3:2)
1983/84Krajský přebor1. 13.11.1983Hodonín Blansko 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
 Krajský přebor2. 20.11.1983Uh. Hradiště Hodonín 3:14 (1:4, 1:8, 1:2)
 Krajský přebor3. 27.11.1983Hodonín Rousínov 6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
 Krajský přebor4. 4.12.1983Hodonín Vyškov 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)
 Krajský přebor5. 11.12.1983Břeclav Hodonín 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
 Krajský přebor6. 15.12.1983Hodonín Uh. Ostroh 16:0 (5:0, 7:0, 4:0)
 Krajský přebor7. 18.12.1983Kroměříž Hodonín 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
 Krajský přebor8. 5.1.1984Hodonín Uh. Brod 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
 Krajský přebor9. 8.1.1984Plumov Hodonín 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
 Krajský přebor10. 14.1.1984Blansko Hodonín 2:10 (0:3, 1:4, 1:3)
 Krajský přebor11. 15.1.1984Hodonín Uh. Hradiště 9:2 (3:0, 0:0, 6:2)
 Krajský přebor12. 19.1.1984Rousínov Hodonín 3:7 (2:2, 1:2, 0:3)
 Krajský přebor13. 22.1.1984Vyškov Hodonín 0:14 (0:3, 0:7, 0:4)
 Krajský přebor14. 29.1.1984Hodonín Břeclav 13:0 (3:0, 4:0, 6:0)
 Krajský přebor15. 2.2.1984Uh. Ostroh Hodonín 2:9 (1:1, 1:5, 0:3)
 Krajský přebor17. 12.2.1984Uh. Brod Hodonín 2:6 (1:1, 0:4, 1:1)
 Krajský přebor16. 16.2.1984Hodonín Kroměříž 11:5 (3:0, 6:2, 2:3)
 Krajský přebor18. 19.2.1984Hodonín Plumov 8:3 (5:1, 1:1, 2:1)
 Krajský přeboro přeb. 25.2.1984Náměšť nad Oslavou Hodonín 2:10 (1:2, 1:1, 0:7)
 Krajský přeboro přeb. 4.3.1984Hodonín Náměšť nad Oslavou 9:3 (3:0, 2:3, 4:0)
 Krajský přeborkval. 11.3.1984Hodonín Kopřivnice 4:6 (0:1, 3:1, 1:4)
 Krajský přeborkval. 18.3.1984Kopřivnice Hodonín 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
1984/85Krajský přebor1. 28.10.1984Hodonín Kroměříž 13:1 (4:0, 5:0, 4:1)
 Krajský přebor2. 4.11.1984Hodonín Boskovice 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
 Krajský přebor3. 11.11.1984Hodonín Vyškov 6:1 (0:1, 3:0, 3:0)
 Krajský přebor4. 15.11.1984Uh. Hradiště Hodonín 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
 Krajský přebor5. 18.11.1984Hodonín Plumov 10:1 (0:0, 4:0, 6:1)
 Krajský přebor6. 22.11.1984Hodonín Břeclav 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
 Krajský přebor7. 25.11.1984Uh. Brod Hodonín 1:6 (0:1, 0:4, 1:1)
 Krajský přebor8. 29.11.1984Hodonín Rousínov 12:2 (2:0, 6:1, 4:1)
 Krajský přebor9. 2.12.1984Blansko Hodonín 0:6 (0:3, 0:0, 0:3)
 Krajský přebor10. 6.12.1984Kroměříž Hodonín 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
 Krajský přebor11. 9.12.1984Hodonín Boskovice 22:1 (7:0, 8:1, 7:0)
 Krajský přebor12. 13.12.1984Vyškov Hodonín 2:13 (2:3, 0:7, 0:3)
 Krajský přebor13. 16.12.1984Hodonín Uh. Hradiště 9:5 (3:2, 2:2, 4:1)
 Krajský přebor14. 20.12.1984Plumov Hodonín 3:5 (0:0, 3:3, 0:2)
 Krajský přebor15. 23.12.1984Břeclav Hodonín 1:11 (0:3, 0:5, 1:3)
 Krajský přebor16. 30.12.1984Hodonín Uh. Brod 11:3 (4:0, 3:0, 4:3)
 Krajský přebor17. 3.1.1985Rousínov Hodonín 1:9 (0:1, 0:5, 1:3)
 Krajský přebor18. 6.1.1985Hodonín Blansko 15:4 (4:0, 7:2, 4:2)
 Krajský přebor19. 11.1.1985Hodonín Modeta Jihlava 6:4 (2:2, 2:0, 2:2)
 Krajský přebor20. 17.1.1985Uh. Brod Hodonín 2:8 (0:2, 0:2, 2:4)
 Krajský přebor21. 20.1.1985Hodonín Uh. Hradiště 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
 Krajský přebor22. 26.1.1985Náměšť nad Oslavou Hodonín 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
 Krajský přebor23. 31.1.1985Hodonín Rosice 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
 Krajský přebor24. 3.2.1985Modeta Jihlava Hodonín 1:8 (0:3, 1:3, 0:2)
 Krajský přebor25. 7.2.1985Hodonín Uh. Brod 11:3 (5:1, 2:0, 4:2)
 Krajský přebor26. 10.2.1985Uh. Hradiště Hodonín 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
 Krajský přebor27. 17.2.1985Hodonín Náměšť nad Oslavou 14:3 (3:1, 3:1, 8:1)
 Krajský přebor28. 23.2.1985Rosice Hodonín 7:6 (2:3, 1:2, 4:1)
 Krajský přeborkval. 10.3.1985Hodonín Šumperk 5:2 (3:1, 2:1, 0:0)
 Krajský přeborkval. 17.3.1985Šumperk Hodonín 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
1985/86II. ČNHL1. 29.9.1985Přerov Hodonín 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
 II. ČNHL2. 6.10.1985Hodonín Vyškov 6:5 (2:3, 1:0, 3:2)
 II. ČNHL3. 13.10.1985Havířov Hodonín 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
 II. ČNHL4. 20.10.1985Hodonín Kopřivnice 3:3 (1:0, 2:2, 0:1)
 II. ČNHL5. 23.10.1985Třinec Hodonín 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
 II. ČNHL6. 27.10.1985Prostějov Hodonín 5:7 (1:2, 3:3, 1:2)
 II. ČNHL7. 3.11.1985Hodonín Třebíč 6:8 (3:3, 2:2, 1:3)
 II. ČNHL8. 10.11.1985Hodonín Přerov 4:6 (2:2, 1:3, 1:1)
 II. ČNHL9. 17.11.1985Vyškov Hodonín 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
 II. ČNHL10. 24.11.1985Hodonín Havířov 4:4 (2:1, 2:0, 0:3)
 II. ČNHL11. 1.12.1985Kopřivnice Hodonín 8:4 (4:1, 3:1, 1:2)
 II. ČNHL12. 5.12.1985Hodonín Třinec 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
 II. ČNHL13. 8.12.1985Hodonín Prostějov 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
 II. ČNHL14. 15.12.1985Třebíč Hodonín 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
 II. ČNHL15. 21.12.1985Přerov Hodonín 6:2 (1:1, 1:0, 4:1)
 II. ČNHL17. 3.1.1986Havířov Hodonín 2:2 (0:1, 1:1, 1:0)
 II. ČNHL18. 5.1.1986Hodonín Kopřivnice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
 II. ČNHL19. 9.1.1986Třinec Hodonín 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
 II. ČNHL16. 11.1.1986Hodonín Vyškov 4:3 (2:0, 2:1, 0:2)
 II. ČNHL20. 19.1.1986Prostějov Hodonín 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
 II. ČNHL21. 26.1.1986Hodonín Třebíč 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
 II. ČNHL22. 2.2.1986Hodonín Přerov 6:5 (0:0, 2:4, 4:1)
 II. ČNHL23. 9.2.1986Vyškov Hodonín 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
 II. ČNHL24. 13.2.1986Hodonín Havířov 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
 II. ČNHL25. 16.2.1986Kopřivnice Hodonín 7:2 (1:0, 3:0, 3:2)
 II. ČNHL26. 23.2.1986Hodonín Třinec 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
 II. ČNHL27. 2.3.1986Hodonín Prostějov 7:5 (1:1, 4:2, 2:2)
 II. ČNHL28. 9.3.1986Třebíč Hodonín 4:4 (2:3, 1:1, 1:0)
1986/87II. ČNHL1. 14.9.1986Hodonín Přerov 2:2 (1:0, 0:1, 1:1)
 II. ČNHL2. 20.9.1986Havířov Hodonín 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
 II. ČNHL3. 28.9.1986Hodonín Kolín 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
 II. ČNHL4. 5.10.1986Hodonín Žďár nad Sázavou 4:4 (0:1, 3:1, 1:2)
 II. ČNHL5. 11.10.1986Prostějov Hodonín 2:2 (0:0, 2:1, 0:1)
 II. ČNHL6. 19.10.1986Hodonín Kopřivnice 1:1 (0:0, 1:0, 0:1)
 II. ČNHL7. 26.10.1986Vyškov Hodonín 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
 II. ČNHL8. 2.11.1986Přerov Hodonín 7:2 (3:0, 2:0, 2:2)
 II. ČNHL9. 6.11.1986Hodonín Havířov 3:7 (0:3, 0:2, 3:2)
 II. ČNHL10. 9.11.1986Kolín Hodonín 1:7 (1:1, 0:4, 0:2)
 II. ČNHL11. 16.11.1986Žďár nad Sázavou Hodonín 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
 II. ČNHL12. 23.11.1986Hodonín Prostějov 9:2 (5:0, 3:0, 1:2)
 II. ČNHL13. 29.11.1986Kopřivnice Hodonín 2:2 (0:0, 1:2, 1:0)
 II. ČNHL14. 7.12.1986Hodonín Vyškov 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
 II. ČNHL15. 14.12.1986Hodonín Přerov 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
 II. ČNHL17. 17.12.1986Hodonín Kolín 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
 II. ČNHL16. 20.12.1986Havířov Hodonín 2:2 (2:0, 0:1, 0:1)
 II. ČNHL18. 8.1.1987Hodonín Žďár nad Sázavou 11:4 (6:1, 3:1, 2:2)
 II. ČNHL19. 11.1.1987Prostějov Hodonín 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
 II. ČNHL20. 17.1.1987Hodonín Kopřivnice 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
 II. ČNHL21. 25.1.1987Vyškov Hodonín 3:5 (1:0, 0:1, 2:4)
 II. ČNHL22. 1.2.1987Přerov Hodonín 7:3 (1:0, 2:1, 4:2)
 II. ČNHL23. 7.2.1987Hodonín Havířov 5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
 II. ČNHL24. 14.2.1987Kolín Hodonín 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
 II. ČNHL25. 22.2.1987Žďár nad Sázavou Hodonín 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
 II. ČNHL26. 28.2.1987Hodonín Prostějov 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
 II. ČNHL27. 7.3.1987Kopřivnice Hodonín 4:4 (1:0, 1:2, 2:2)
 II. ČNHL28. 15.3.1987Hodonín Vyškov 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
1987/88II. ČNHL1. 29.9.1987Kopřivnice Hodonín 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
 II. ČNHL3. 11.10.1987Hodonín Karviná 6:3 (2:3, 2:0, 2:0)
 II. ČNHL4. 18.10.1987Vyškov Hodonín 2:4 (1:0, 0:4, 1:0)
 II. ČNHL5. 25.10.1987Hodonín Přerov 10:3 (2:0, 4:1, 4:2)
 II. ČNHL6. 31.10.1987Havířov Hodonín 5:6 (2:1, 1:4, 2:1)
 II. ČNHL7. 8.11.1987Hodonín Prostějov 8:1 (0:0, 5:1, 3:0)
 II. ČNHL2. 11.11.1987Vsetín Hodonín 2:7 (1:1, 0:4, 1:2)
 II. ČNHL8. 15.11.1987Hodonín Kopřivnice 2:2 (0:0, 1:0, 1:2)
 II. ČNHL9. 19.11.1987Hodonín Vsetín 9:1 (2:1, 2:0, 5:0)
 II. ČNHL10. 22.11.1987Karviná Hodonín 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
 II. ČNHL11. 29.11.1987Hodonín Vyškov 7:5 (3:0, 1:2, 3:3)
 II. ČNHL12. 5.12.1987Přerov Hodonín 1:8 (0:4, 0:2, 1:2)
 II. ČNHL13. 6.12.1987Hodonín Havířov 4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
 II. ČNHL14. 12.12.1987Prostějov Hodonín 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
 II. ČNHL15. 19.12.1987Kopřivnice Hodonín 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
 II. ČNHL16. 2.1.1988Vsetín Hodonín 5:4 (3:3, 1:0, 1:1)
 II. ČNHL17. 6.1.1988Hodonín Karviná 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
 II. ČNHL18. 10.1.1988Vyškov Hodonín 5:6 (2:0, 1:5, 2.1)
 II. ČNHL20. 13.1.1988Havířov Hodonín 4:5 (0:2, 1:2, 3:1)
 II. ČNHL19. 16.1.1988Hodonín Přerov 6:8 (2:2, 3:2, 1:4)
 II. ČNHL21. 24.1.1988Hodonín Prostějov 8:4 (0:1, 2:3, 6:0)
 II. ČNHL22. 31.1.1988Hodonín Kopřivnice 5:7 (0:3, 4:1, 1:3)
 II. ČNHL23. 7.2.1988Hodonín Vsetín 9:7 (4:4, 3:1, 2:2)
 II. ČNHL24. 13.2.1988Karviná Hodonín 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
 II. ČNHL25. 21.2.1988Hodonín Vyškov 5:5 (1:2, 3:0, 1:3)
 II. ČNHL26. 28.2.1988Přerov Hodonín 4:6 (2:2, 2:0, 0:4)
 II. ČNHL27. 6.3.1988Hodonín Havířov 9:4 (3:1, 2:0, 4:3)
 II. ČNHL28. 12.3.1988Prostějov Hodonín 5:5 (1:3, 2:1, 2:1)
1988/89II. ČNHL1. 17.9.1988Hodonín Kopřivnice 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
 II. ČNHL2. 24.9.1988Vsetín Hodonín 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
 II. ČNHL3. 1.10.1988Hodonín Přerov 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
 II. ČNHL4. 8.10.1988Šumperk Hodonín 4:7 (1:3, 0:2, 3:2)
 II. ČNHL6. 12.10.1988Hodonín Havířov 7:3 (1:1, 4:0, 2:2)
 II. ČNHL5. 15.10.1988Hodonín Karviná 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
 II. ČNHL7. 21.10.1988Vyškov Hodonín 6:8 (1:3, 2:2, 3:3)
 II. ČNHL8. 29.10.1988Kopřivnice Hodonín 4:6 (1:0, 2:3, 1:3)
 II. ČNHL9. 3.11.1988Hodonín Vsetín 9:3 (1:0, 1:3, 7:0)
 II. ČNHL10. 6.11.1988Hodonín Přerov 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
 II. ČNHL11. 12.11.1988Hodonín Šumperk 6:3 (3:0, 1:3, 2:0)
 II. ČNHL13. 16.11.1988Havířov Hodonín 3:9 (0:0, 1:4, 2:5)
 II. ČNHL12. 19.11.1988Karviná Hodonín 7:4 (1:0, 2:0, 4:4)
 II. ČNHL14. 26.11.1988Hodonín Vyškov 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 II. ČNHL15. 3.12.1988Hodonín Kopřivnice 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
 II. ČNHL16. 8.12.1988Vsetín Hodonín 4:3 (1:0, 3:2, 0:1)
 II. ČNHL17. 11.12.1988Hodonín Přerov 4:4 (1:1, 3:1, 0:2)
 II. ČNHL18. 17.12.1988Šumperk Hodonín 4:5 (1:2, 2:0, 1:3)
 II. ČNHL19. 7.1.1989Hodonín Karviná 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
 II. ČNHL20. 14.1.1989Hodonín Havířov 8:2 (2:1, 3:1, 3:0)
 II. ČNHL21. 21.1.1989Vyškov Hodonín 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
 II. ČNHL22. 28.1.1989Kopřivnice Hodonín 8:6 (2:2, 4:3, 2:1)
 II. ČNHL23. 4.2.1989Hodonín Vsetín 7:3 (2:0, 1:0, 4:3)
 II. ČNHL24. 11.2.1989Přerov Hodonín 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
 II. ČNHL25. 18.2.1989Hodonín Šumperk 7:2 (2:1, 2:0, 3:1)
 II. ČNHL26. 25.2.1989Karviná Hodonín 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
 II. ČNHL27. 4.3.1989Havířov Hodonín 5:4 (0:2, 2:1, 3:1)
 II. ČNHL28. 11.3.1989Hodonín Vyškov 4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
1989/90II. ČNHL1. 23.9.1989Hodonín Kopřivnice 8:3 (3:2, 3:1, 2:0)
 II. ČNHL2. 30.9.1989Hodonín Žďár nad Sázavou 9:1 (4:0, 3:0, 2:1)
 II. ČNHL3. 7.10.1989Vsetín Hodonín 4:4 (2:2, 1:1, 1:1)
 II. ČNHL5. 11.10.1989Havířov Hodonín 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
 II. ČNHL4. 12.10.1989Hodonín Třebíč 6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
 II. ČNHL6. 21.10.1989Hodonín Vyškov 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
 II. ČNHL16. 25.10.1989Hodonín Žďár nad Sázavou 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
 II. ČNHL7. 28.10.1989Přerov Hodonín 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
 II. ČNHL8. 4.11.1989Kopřivnice Hodonín 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)
 II. ČNHL9. 11.11.1989Žďár nad Sázavou Hodonín 3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
 II. ČNHL10. 18.11.1989Hodonín Vsetín 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
 II. ČNHL12. 23.11.1989Hodonín Havířov 4:4 (2:2, 0:0, 2:2)
 II. ČNHL11. 25.11.1989Třebíč Hodonín 4:4 (0:0, 2:2, 2:2)
 II. ČNHL13. 2.12.1989Vyškov Hodonín 4:6 (1:2, 1:3, 2:1)
 II. ČNHL14. 9.12.1989Hodonín Přerov 6:3 (1:0, 2:1, 3:2)
 II. ČNHL15. 16.12.1989Hodonín Kopřivnice 4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
 II. ČNHL28. 20.12.1989Hodonín Přerov 6:2 (3:1, 3:0, 0:1)
 II. ČNHL17. 6.1.1990Vsetín Hodonín 10:3 (4:2, 3:0, 3:1)
 II. ČNHL19. 10.1.1990Havířov Hodonín 3:4 (2:2, 0:2, 1:0)
 II. ČNHL18. 13.1.1990Hodonín Třebíč 6:2 (4:1, 0:0, 2:1)
 II. ČNHL20. 20.1.1990Hodonín Vyškov 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
 II. ČNHL21. 27.1.1990Přerov Hodonín 5:3 (2:0, 3:2, 0:1)
 II. ČNHL22. 3.2.1990Kopřivnice Hodonín 6:14 (0:6, 1:3, 5:5)
 II. ČNHL23. 10.2.1990Žďár nad Sázavou Hodonín 3:7 (0:2, 1:2, 2:3)
 II. ČNHL24. 17.2.1990Hodonín Vsetín 5:0 (kontumačně)
 II. ČNHL26. 22.2.1990Hodonín Havířov 7:3 (0:1, 2:0, 5:2)
 II. ČNHL25. 24.2.1990Třebíč Hodonín 3:7 (1:2, 1:1, 1:4)
 II. ČNHL27. 3.3.1990Vyškov Hodonín 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
 II. ČNHLkval. 1 10.3.1990Sokolov Hodonín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
 II. ČNHLkval. 2 17.3.1990Hodonín Racek Pardubice 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
 II. ČNHLkval. 3 21.3.1990Hodonín Sokolov 9:5 (2:1, 5:2, 2:2)
 II. ČNHLkval. 4 28.3.1990Racek Pardubice Hodonín 5:4 (2:1, 0:3, 3:0)
1990/91I. ČNHL1. 29.9.1990Třinec Hodonín 7:4 (4:1, 1:0, 2:3)
 I. ČNHL2. 3.10.1990Hodonín Mladá Boleslav 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
 I. ČNHL3. 6.10.1990Racek Pardubice Hodonín 4:7 (1:2, 2:2, 1:3)
 I. ČNHL4. 10.10.1990Hodonín HC Brno 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
 I. ČNHL5. 13.10.1990Tábor Hodonín 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
 I. ČNHL6. 17.10.1990Hodonín Slavia Praha 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
 I. ČNHL7. 20.10.1990Hradec Králové Hodonín 2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
 I. ČNHL8. 24.10.1990Kometa Brno Hodonín 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
 I. ČNHL9. 27.10.1990Hodonín Sokolov 6:4 (1:1, 3:3, 2:0)
 I. ČNHL10. 31.10.1990Vimperk Hodonín 7:5 (3:0, 2:2, 2:3)
 I. ČNHL11. 3.11.1990Hodonín Opava 7:3 (0:2, 5:0, 2:1)
 I. ČNHL12. 7.11.1990Písek Hodonín 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
 I. ČNHL13. 10.11.1990Hodonín Karviná 3:3 (1:1, 0:2, 2:0)
 I. ČNHL14. 17.11.1990Hodonín Třinec 8:0 (2:0, 2:0, 4:0)
 I. ČNHL15. 21.11.1990Mladá Boleslav Hodonín 7:3 (0:1, 2:0, 5:2)
 I. ČNHL16. 24.11.1990Hodonín Racek Pardubice 11:1 (3:0, 5:0, 3:1)
 I. ČNHL17. 28.11.1990HC Brno Hodonín 2:7 (1:2, 1:2, 0:3)
 I. ČNHL18. 1.12.1990Hodonín Tábor 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
 I. ČNHL19. 5.12.1990Slavia Praha Hodonín 2:4 (2:0, 0:1, 0:3)
 I. ČNHL20. 8.12.1990Hodonín Hradec Králové 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
 I. ČNHL21. 12.12.1990Hodonín Kometa Brno 4:5 (1:3, 2:1, 1:1)
 I. ČNHL22. 15.12.1990Sokolov Hodonín 8:2 (2:0, 4:0, 2:2)
 I. ČNHL23. 19.12.1990Hodonín Vimperk 4:5 (4:2, 0:1, 0:2)
 I. ČNHL24. 5.1.1991Opava Hodonín 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
 I. ČNHL25. 9.1.1991Hodonín Písek 4:6 (3:2, 0:1, 1:3)
 I. ČNHL26. 12.1.1991Karviná Hodonín 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
 I. ČNHL27. 19.1.1991Hodonín HC Brno 8:3 (3:1, 3:1, 2:1)
 I. ČNHL28. 23.1.1991Vimperk Hodonín 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
 I. ČNHL29. 26.1.1991Hodonín Racek Pardubice 6:1 (3:0, 3:1, 0:0)
 I. ČNHL30. 30.1.1991Hodonín Sokolov 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
 I. ČNHL31. 2.2.1991Mladá Boleslav Hodonín 7:4 (2:0, 3:2, 2:2)
 I. ČNHL32. 6.2.1991Hodonín Karviná 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
 I. ČNHL33. 9.2.1991Písek Hodonín 2:2 (2:0, 0:1, 0:1)
 I. ČNHL34. 16.2.1991HC Brno Hodonín 3:3 (0:0, 1:0, 2:3)
 I. ČNHL35. 20.2.1991Hodonín Vimperk 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
 I. ČNHL36. 23.2.1991Racek Pardubice Hodonín 6:5 (4:2, 0:2, 2:1)
 I. ČNHL37. 27.2.1991Sokolov Hodonín 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
 I. ČNHL38. 2.3.1991Hodonín Mladá Boleslav 7:2 (5:0, 1:1, 1:1)
 I. ČNHL39. 6.3.1991Karviná Hodonín 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
 I. ČNHL40. 9.3.1991Hodonín Písek 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
1991/92I. ČNHL1. 22.9.1991Vsetín Hodonín 6:2 (1:1, 2:0, 3:1)
 I. ČNHL2. 26.9.1991Hodonín Hradec Králové 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
 I. ČNHL3. 29.9.1991Karviná Hodonín 5:4 (2:1, 2:3, 1:0)
 I. ČNHL4. 3.10.1991Hodonín Písek 5:5 (1:0, 4:3, 0:2)
 I. ČNHL5. 6.10.1991Sokolov Hodonín 7:4 (2:2, 3:2, 2:0)
 I. ČNHL6. 10.10.1991Třinec Hodonín 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
 I. ČNHL7. 13.10.1991Hodonín Tábor 6:5 (3:1, 2:3, 1:1)
 I. ČNHL8. 17.10.1991Milevsko Hodonín 4:4 (1:0, 0:2, 3:2)
 I. ČNHL9. 20.10.1991Hodonín České Budějovice 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
 I. ČNHL10. 24.10.1991HC Brno Hodonín 2:8 (1:2, 1:1, 0:5)
 I. ČNHL11. 27.10.1991Hodonín Mladá Boleslav 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
 I. ČNHL12. 31.10.1991Slavia Praha Hodonín 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
 I. ČNHL13. 3.11.1991Hodonín Opava 8:2 (3:0, 3:2, 2:0)
 I. ČNHL14. 10.11.1991Hodonín Vsetín 5:4 (1:2, 1:1, 3:1)
 I. ČNHL15. 14.11.1991Hradec Králové Hodonín 10:3 (1:2, 4:0, 5:1)
 I. ČNHL16. 17.11.1991Hodonín Karviná 4:5 (3:2, 1:1, 0:2)
 I. ČNHL17. 21.11.1991Písek Hodonín 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
 I. ČNHL18. 24.11.1991Hodonín Sokolov 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
 I. ČNHL19. 28.11.1991Hodonín Třinec 4:6 (1:3, 1:2, 2:1)
 I. ČNHL20. 1.12.1991Tábor Hodonín 4:5 (1:2, 0:1, 3:2)
 I. ČNHL21. 5.12.1991Hodonín Milevsko 12:3 (1:2, 4:0, 7:1)
 I. ČNHL22. 8.12.1991České Budějovice Hodonín 10:2 (3:1, 4:1, 3:0)
 I. ČNHL23. 12.12.1991Hodonín HC Brno 3:3 (2:0, 1:2, 0:1)
 I. ČNHL24. 15.12.1991Mladá Boleslav Hodonín 8:3 (4:2, 1:0, 3:1)
 I. ČNHL25. 19.12.1991Hodonín Slavia Praha 8:3 (1:1, 4:1, 3:1)
 I. ČNHL26. 22.12.1991Opava Hodonín 5:0 (kontumačně)
 I. ČNHL27. 5.1.1992České Budějovice Hodonín 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
 I. ČNHL28. 9.1.1992Hodonín Slavia Praha 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
 I. ČNHL29. 12.1.1992Hradec Králové Hodonín 5:5 (1:3, 4:2, 0:0)
 I. ČNHL30. 16.1.1992Hodonín Třinec 3:6 (1:1, 2:4, 0:1)
 I. ČNHL31. 19.1.1992Opava Hodonín 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)
 I. ČNHL32. 23.1.1992Hodonín Tábor 8:4 (4:3, 2:1, 2:0)
 I. ČNHL33. 26.1.1992Sokolov Hodonín 6:2 (3:0, 3:2, 0:0 )
 I. ČNHL34. 2.2.1992Hodonín České Budějovice 3:3 (1:3, 1:0, 1:0)
 I. ČNHL35. 6.2.1992Slavia Praha Hodonín 11:4 (3:2, 4:1, 4:1)
 I. ČNHL36 9.2.1992Hodonín Hradec Králové 5:5 (2:3, 2:2, 1:0)
 I. ČNHL37 13.2.1992Třinec Hodonín 0:9 (0:3, 0:1, 0:5)
 I. ČNHL38 16.2.1992Hodonín Opava 3:3 (2:0, 1:1, 0:2)
 I. ČNHL39 20.2.1992Tábor Hodonín 5:7 (0:2, 2:2, 3:3)
 I. ČNHL40 23.2.1992Hodonín Sokolov 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
1992/93I. ČNHL1. 19.9.1992Sokolov Hodonín 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
 I. ČNHL2. 23.9.1992Hodonín Opava 5:2 (3:0, 0:1, 2:1)
 I. ČNHL3. 26.9.1992HC Brno Hodonín 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
 I. ČNHL4. 30.9.1992Hodonín Kometa Brno 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
 I. ČNHL5. 3.10.1992Vsetín Hodonín 3:6 (0:2, 2:1, 1:3)
 I. ČNHL6. 6.10.1992Hodonín Karviná 5:3 (2:0, 0:0, 3:3)
 I. ČNHL7. 10.10.1992J. Hradec Hodonín 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 I. ČNHL8. 14.10.1992Hodonín Tábor 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
 I. ČNHL9. 17.10.1992Mladá Boleslav Hodonín 1:7 (1:4, 0:2, 0:1)
 I. ČNHL10. 21.10.1992Hodonín Havířov 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
 I. ČNHL11. 24.10.1992Slavia Praha Hodonín 3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
 I. ČNHL12. 26.10.1992Hodonín Hradec Králové 3:7 (1:2, 1:2, 1:3)
 I. ČNHL13. 28.10.1992Třinec Hodonín 6:2 (4:0, 0:1, 2:1)
 I. ČNHL14. 31.10.1992Hodonín Sokolov 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
 I. ČNHL15. 4.11.1992Opava Hodonín 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
 I. ČNHL16. 7.11.1992Hodonín HC Brno 7:4 (3:1, 1:2, 3:1)
 I. ČNHL17. 11.11.1992Kometa Brno Hodonín 10:1 (5:1, 2:0, 3:0)
 I. ČNHL18. 14.11.1992Hodonín Vsetín 8:4 (3:0, 2:2, 3:2)
 I. ČNHL19. 18.11.1992Karviná Hodonín 3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
 I. ČNHL20. 21.11.1992Hodonín J. Hradec 6:9 (5:4, 0:3, 1:2)
 I. ČNHL21. 25.11.1992Tábor Hodonín 6:4 (1:2, 1:2, 4:0)
 I. ČNHL22. 28.11.1992Hodonín Mladá Boleslav 7:1 (2:0, 1:0, 4:1)
 I. ČNHL23. 2.12.1992Havířov Hodonín 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
 I. ČNHL24. 5.12.1992Hodonín Slavia Praha 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
 I. ČNHL25. 7.12.1992Hradec Králové Hodonín 3:2 (0:2, 3:0, 0:0)
 I. ČNHL26. 9.12.1992Hodonín Třinec 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
 I. ČNHL27. 16.12.1992Slavia Praha Hodonín 5:2 (0:1, 4:1, 1:0)
 I. ČNHL28. 19.12.1992Hodonín J. Hradec 3:3 (1:1, 2:1, 0:1)
 I. ČNHL29. 22.12.1992Třinec Hodonín 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
 I. ČNHL30. 10.1.1993Havířov Hodonín 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
 I. ČNHL31. 13.1.1993Hodonín Opava 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
 I. ČNHL32. 16.1.1993Kometa Brno Hodonín 5:3 (1:1, 3:2, 1:0)
 I. ČNHL33. 20.1.1993Hodonín Hradec Králové 5:10 (1:3, 1:2, 3:5)
 I. ČNHL34. 23.1.1993Hodonín Slavia Praha 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
 I. ČNHL35. 27.1.1993J. Hradec Hodonín 9:2 (2:0, 2:2, 5:0)
 I. ČNHL36. 30.1.1993Hodonín Třinec 4:6 (3:1, 1:3, 0:2)
 I. ČNHL37. 17.2.1993Hodonín Havířov 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
 I. ČNHL38. 20.2.1993Opava Hodonín 5:5 (2:1, 3:3, 0:1)
 I. ČNHL39. 24.2.1993Hodonín Kometa Brno 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
 I. ČNHL40. 27.2.1993Hradec Králové Hodonín 10:0 (3:0, 6:0, 1:0)
 I. ČNHLČF1 5.3.1993J. Hradec Hodonín 6:4 (0:3, 3:1, 3:0)
 I. ČNHLČF2 6.3.1993J. Hradec Hodonín 6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
 I. ČNHLČF3 10.3.1993Hodonín J. Hradec 5:4 (0:1, 2:1, 3:2)
 I. ČNHLČF4 11.3.1993Hodonín J. Hradec 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
 I. ČNHLČF5 13.3.1993J. Hradec Hodonín 5:0 (kontumačně)
1993/94I. ČNHL1. 22.9.1993Tábor Hodonín 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
 I. ČNHL2. 25.9.1993Hodonín Vsetín 1:8 (0:3, 0:4, 1:1)
 I. ČNHL3. 29.9.1993Beroun Hodonín 1:1 (0:0, 0:1, 1:0)
 I. ČNHL4. 2.10.1993Hodonín Ústí nad Labem 4:5 (1:4, 2:0, 1:1)
 I. ČNHL5. 6.10.1993Sokolov Hodonín 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
 I. ČNHL6. 9.10.1993Hodonín Opava 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
 I. ČNHL7. 13.10.1993Přerov Hodonín 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
 I. ČNHL8. 16.10.1993Hodonín Prostějov 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
 I. ČNHL9. 20.10.1993Třinec Hodonín 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
 I. ČNHL10. 23.10.1993Hodonín Havl. Brod 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
 I. ČNHL11. 27.10.1993Havířov Hodonín 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
 I. ČNHL12. 30.10.1993Slavia Praha Hodonín 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
 I. ČNHL13. 3.11.1993Hodonín Kometa Brno 4:8 (3:2, 0:6, 1:0)
 I. ČNHL14. 10.11.1993Hodonín Tábor 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
 I. ČNHL15. 13.11.1993Vsetín Hodonín 6:1 (0:0, 5:1, 1:0)
 I. ČNHL16. 17.11.1993Hodonín Beroun 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
 I. ČNHL17. 20.11.1993Ústí nad Labem Hodonín 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
 I. ČNHL18. 24.11.1993Hodonín Sokolov 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
 I. ČNHL19. 27.11.1993Opava Hodonín 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
 I. ČNHL20. 1.12.1993Hodonín Přerov 7:1 (3:0, 3:1, 1:0)
 I. ČNHL21. 4.12.1993Prostějov Hodonín 2:2 (2:0, 0:1, 0:1)
 I. ČNHL26. 6.12.1993Kometa Brno Hodonín 5:4 (2:0, 2:2, 1:2)
 I. ČNHL22. 8.12.1993Hodonín Třinec 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
 I. ČNHL23. 11.12.1993Havl. Brod Hodonín 4:6 (2:1, 0:0, 2:5)
 I. ČNHL24. 15.12.1993Hodonín Havířov 8:2 (2:0, 3:0, 3:2)
 I. ČNHL25. 18.12.1993Hodonín Slavia Praha 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
 I. ČNHL27. 5.1.1994Hodonín Kometa Brno 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
 I. ČNHL28. 8.1.1994Kometa Brno Hodonín 4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
 I. ČNHL29. 12.1.1994Hodonín Vsetín 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
 I. ČNHL30. 15.1.1994Vsetín Hodonín 8:3 (2:1, 1:1, 5:1)
 I. ČNHL31. 19.1.1994Přerov Hodonín 5:2 (4:0, 0:1, 1:1)
 I. ČNHL32. 22.1.1994Hodonín Přerov 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
 I. ČNHL33. 26.1.1994Hodonín Sokolov 5:5 (3:1, 1:4, 1:0)
 I. ČNHL34. 29.1.1994Sokolov Hodonín 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
 I. ČNHL35. 2.2.1994Hodonín Beroun 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
 I. ČNHL36. 5.2.1994Beroun Hodonín 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
 I. ČNHL37. 9.2.1994Hodonín Havířov 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
 I. ČNHL38. 12.2.1994Havířov Hodonín 4:4 (0:2, 3:1, 1:1)
 I. ČNHL39. 16.2.1994Hodonín Ústí nad Labem 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
 I. ČNHL40. 19.2.1994Ústí nad Labem Hodonín 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
 I. ČNHLPK1 22.2.1994Hodonín Ústí nad Labem 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
 I. ČNHLPK2 25.2.1994Ústí nad Labem Hodonín 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
1994/95I. ČNHL1. 21.9.1994Hodonín Beroun 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
 I. ČNHL2. 24.9.1994Havl. Brod Hodonín 9:3 (5:1, 3:1, 1:1)
 I. ČNHL3. 28.9.1994Hodonín Třinec 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
 I. ČNHL4. 2.10.1994Opava Hodonín 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
 I. ČNHL5. 5.10.1994Hodonín Havířov 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
 I. ČNHL6. 9.10.1994Sokolov Hodonín 6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
 I. ČNHL7. 12.10.1994Hodonín Tábor 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
 I. ČNHL8. 15.10.1994Hodonín Hradec Králové 2:2 (2:1, 0:1, 0:0)
 I. ČNHL9. 19.10.1994Kometa Brno Hodonín 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
 I. ČNHL10. 22.10.1994Hodonín J. Hradec 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)
 I. ČNHL11. 24.10.1994Písek Hodonín 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
 I. ČNHL12. 29.10.1994Hodonín Prostějov 8:4 (2:2, 3:0, 3:2)
 I. ČNHL13. 2.11.1994Ústí nad Labem Hodonín 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
 I. ČNHL14. 9.11.1994Beroun Hodonín 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
 I. ČNHL15. 12.11.1994Hodonín Havl. Brod 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
 I. ČNHL16. 16.11.1994Třinec Hodonín 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
 I. ČNHL17. 19.11.1994Hodonín Opava 7:4 (2:1, 3:2, 2:1)
 I. ČNHL18. 23.11.1994Havířov Hodonín 4:4 (0:2, 2:0, 2:2)
 I. ČNHL19. 26.11.1994Hodonín Sokolov 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
 I. ČNHL20. 30.11.1994Tábor Hodonín 4:4 (1:3, 2:1, 1:0)
 I. ČNHL21. 3.12.1994Hradec Králové Hodonín 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
 I. ČNHL22. 7.12.1994Hodonín Kometa Brno 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
 I. ČNHL23. 10.12.1994J. Hradec Hodonín 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
 I. ČNHL24. 14.12.1994Hodonín Písek 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
 I. ČNHL25. 17.12.1994Prostějov Hodonín 3:3 (1:2, 0:0, 2:1)
 I. ČNHL26. 21.12.1994Hodonín Ústí nad Labem 6:2 (0:1, 6:0, 0:1)
 I. ČNHL27. 4.1.1995Opava Hodonín 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
 I. ČNHL28. 7.1.1995Hodonín Opava 2:2 (0:1, 1:1, 1:0)
 I. ČNHL29. 11.1.1995Hodonín Hradec Králové 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
 I. ČNHL30. 14.1.1995Hradec Králové Hodonín 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
 I. ČNHL31. 18.1.1995Hodonín J. Hradec 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
 I. ČNHL32. 21.1.1995J. Hradec Hodonín 4:4 (1:1, 2:1, 1:2)
 I. ČNHL33. 25.1.1995Hodonín Třinec 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
 I. ČNHL34. 28.1.1995Třinec Hodonín 5:5 (1:1, 2:3, 2:1)
 I. ČNHL35. 1.2.1995Tábor Hodonín 6:3 (2:3, 1:0, 3:0)
 I. ČNHL36. 4.2.1995Hodonín Tábor 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
 I. ČNHL37. 8.2.1995Ústí nad Labem Hodonín 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
 I. ČNHL38. 11.2.1995Hodonín Ústí nad Labem 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
 I. ČNHL39. 15.2.1995Písek Hodonín 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
 I. ČNHL40. 18.2.1995Hodonín Písek 4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
 I. ČNHLPK1 21.2.1995Prostějov Hodonín 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
 I. ČNHLPK2 24.2.1995Hodonín Prostějov 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
 I. ČNHLPK3 25.2.1995Hodonín Prostějov 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
 I. ČNHLČF1 28.2.1995Havířov Hodonín 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
 I. ČNHLČF2 1.3.1995Havířov Hodonín 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
 I. ČNHLČF3 4.3.1995Hodonín Havířov 3:4p (1:0, 1:0, 1:3 - 0:1)
2001/02Jihomoravský přebor II. třída 2001/021. 24.11.2001Brno Hodonín 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/022. 29.11.2001Blansko B Hodonín 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/023. 2.12.2001Hrušky Hodonín 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/024. 6.12.2001Technika Brno B Hodonín 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/025. 9.12.2001Uh. Ostroh Hodonín 6:4 (1:2, 1:2, 4:0)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/026. 13.12.2001Lysice Hodonín 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/027. 16.12.2001Ivanovice n. H. Hodonín 1:5 (1:3, 0:0, 0:2)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/028. 20.12.2001Hodonín Brno 3:5 (1:3, 2:0, 0:2)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/029. 22.12.2001Hodonín Blansko B 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0210. 3.1.2002Hodonín Hrušky 10:4 (4:2, 6:0, 0:2)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0211. 6.1.2002Hodonín Technika Brno B 6:2 (0:0:, 2:1, 4:1)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0212. 13.1.2002Hodonín Uh. Ostroh 11:2 (5:1, 2:1, 4:0)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0213. 17.1.2002Hodonín Lysice 5:0 (kontumačně)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0214. 20.1.2002Hodonín Ivanovice n. H. 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0215. 31.1.2002Hodonín Brno 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0216. 3.2.2002Hodonín Blansko B 7:1 (3:0, 3:1, 1:0)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0217. 6.2.2002Hrušky Hodonín 9:2 (0:0:, 5:0, 4:2)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0218. 9.2.2002Brno Hodonín 2:3 (2.1, 0:2, 0:0)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0219. 16.2.2002Blansko B Hodonín 1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
 Jihomoravský přebor II. třída 2001/0220. 24.2.2002Hodonín Hrušky 2:2 (0:0, 2:2, 0:0)
2002/03Krajský přebor mužů JMaV1. 27.10.2002Vyškov Hodonín 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV2. 31.10.2002Hodonín Boskovice 5:2 (1:2, 1:0, 2:0)
 Krajský přebor mužů JMaV3. 2.11.2002Technika Brno Hodonín 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
 Krajský přebor mužů JMaV4. 7.11.2002Hodonín Nedvědice 6:6 (3:1, 0:3, 3:2)
 Krajský přebor mužů JMaV5. 10.11.2002Velké Meziříčí Hodonín 10:0 (6:0, 0:0, 4:0)
 Krajský přebor mužů JMaV6. 17.11.2002Hodonín Vyškov 0:16 (0:4, 0:5, 0:7)
 Krajský přebor mužů JMaV7. 21.11.2002Boskovice Hodonín 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
 Krajský přebor mužů JMaV8. 24.11.2002Hodonín Technika Brno 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV9. 28.11.2002Nedvědice Hodonín 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
 Krajský přebor mužů JMaV10. 1.12.2002Hodonín Velké Meziříčí 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
 Krajský přebor mužů JMaV11. 8.12.2002Vyškov Hodonín 6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
 Krajský přebor mužů JMaV12. 12.12.2002Hodonín Boskovice 11:1 (5:0, 1:0, 5:1)
 Krajský přebor mužů JMaV13. 15.12.2002Technika Brno Hodonín 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
 Krajský přebor mužů JMaV14. 19.12.2002Hodonín Nedvědice 4:4 (1:0, 3:2, 0:2)
 Krajský přebor mužů JMaV15. 22.12.2002Velké Meziříčí Hodonín 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
 Krajský přebor mužů JMaV16. 3.1.2003Hodonín Vyškov 4:3 (1:1, 0:0, 3:2)
 Krajský přebor mužů JMaV17. 4.1.2003Boskovice Hodonín 5:7 (0:3, 2:3, 3:1)
 Krajský přebor mužů JMaV18. 9.1.2003Hodonín Technika Brno 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV19. 12.1.2003Nedvědice Hodonín 7:5 (2:1, 2:1, 3:3)
 Krajský přebor mužů JMaV20. 19.1.2003Hodonín Velké Meziříčí 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
 Krajský přebor mužů JMaVČF1 22.1.2003Hodonín Technika Brno 7:3 (3:0, 2:2, 2:1)
 Krajský přebor mužů JMaVČF2 24.1.2003Technika Brno Hodonín 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
 Krajský přebor mužů JMaVSF1 31.1.2003Velké Meziříčí Hodonín 6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
 Krajský přebor mužů JMaVSF2 2.2.2003Hodonín Velké Meziříčí 4:3p (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaVSF3 5.2.2003Velké Meziříčí Hodonín 7:1 (0:0, 5:0, 2:1)
 Krajský přebor mužů JMaVSF4 7.2.2003Hodonín Velké Meziříčí 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
2003/04Krajský přebor mužů JMaV1. 2.11.2003Hodonín Technika Brno 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
 Krajský přebor mužů JMaV2. 6.11.2003Ivanovice n. H. Hodonín 5:9 (1:2, 2:2, 2:5)
 Krajský přebor mužů JMaV3. 9.11.2003Hodonín Nedvědice 5:0 (kontumačně)
 Krajský přebor mužů JMaV4. 13.11.2003Hodonín Tedo Brno 3:3 (0:0, 1:2, 2:1)
 Krajský přebor mužů JMaV5. 16.11.2003Velké Meziříčí Hodonín 9:1 (5:1, 4:0, 0:0)
 Krajský přebor mužů JMaV6. 20.11.2003Hodonín Boskovice 6:2 (3:1, 2:0, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV7. 22.11.2003Bulldogs Brno Hodonín 1:15 (0:5, 1:5, 0:5)
 Krajský přebor mužů JMaV8. 27.11.2003Technika Brno Hodonín 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
 Krajský přebor mužů JMaV9. 30.11.2003Hodonín Ivanovice n. H. 9:2 (2:1, 6:1, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV10. 4.12.2003Nedvědice Hodonín 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
 Krajský přebor mužů JMaV11. 6.12.2003Tedo Brno Hodonín 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
 Krajský přebor mužů JMaV12. 11.12.2003Hodonín Velké Meziříčí 2:2 (1:0, 0:2, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV13. 13.12.2003Boskovice Hodonín 0:0 (nedohráno)
 Krajský přebor mužů JMaV14. 18.12.2003Hodonín Bulldogs Brno 11:0 (6:0, 2:0, 3:0)
 Krajský přebor mužů JMaV15. 4.1.2004Hodonín Nedvědice 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
 Krajský přebor mužů JMaV16. 6.1.2004Velké Meziříčí Hodonín 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
 Krajský přebor mužů JMaV17. 8.1.2004Hodonín Boskovice 3:3 (1:2, 1:1, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV18. 11.1.2004Nedvědice Hodonín 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV19. 15.1.2004Hodonín Velké Meziříčí 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaV20. 17.1.2004Boskovice Hodonín 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
 Krajský přebor mužů JMaVČF1 23.1.2004Hodonín Bulldogs Brno 10:2 (4:1, 2:0, 4:1)
 Krajský přebor mužů JMaVČF2 25.1.2004Bulldogs Brno Hodonín 2:13 (0:6, 0:3, 2:4)
 Krajský přebor mužů JMaVSF1 30.1.2004Hodonín Boskovice 8:2 (2:0, 2:1, 4:1)
 Krajský přebor mužů JMaVSF2 1.2.2004Boskovice Hodonín 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
 Krajský přebor mužů JMaVSF3 4.2.2004Hodonín Boskovice 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
 Krajský přebor mužů JMaVSF4 6.2.2004Boskovice Hodonín 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
 Krajský přebor mužů JMaVSF5 8.2.2004Hodonín Boskovice 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
 Krajský přebor mužů JMaVFIN1 13.2.2004Velké Meziříčí Hodonín 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
 Krajský přebor mužů JMaVFIN2 15.2.2004Hodonín Velké Meziříčí 2:5 (2:3, 0:1, 0:1)
 Krajský přebor mužů JMaVFIN3 18.2.2004Velké Meziříčí Hodonín 5:3 (0:2, 1:1, 4:0)
2004/05II. liga1. 12.9.2004Hodonín Orlová 4:6 (1:2, 2:2, 1:2)
 II. liga2. 19.9.2004Technika Brno Hodonín 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
 II. liga3. 22.9.2004Hodonín Šumperk 0:0p (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
 II. liga4. 26.9.2004Šternberk Hodonín 1:0p (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
 II. liga5. 28.9.2004Hodonín Kroměříž 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
 II. liga6. 2.10.2004Val. Meziříčí Hodonín 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
 II. liga7. 6.10.2004Hodonín Uničov 6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
 II. liga8. 10.10.2004Hodonín Přerov 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
 II. liga9. 13.10.2004Nový Jičín Hodonín 10:2 (3:0, 6:1, 1:1)
 II. liga10. 17.10.2004Hodonín Blansko 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
 II. liga11. 20.10.2004Prostějov Hodonín 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
 II. liga12. 24.10.2004Orlová Hodonín 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
 II. liga13. 31.10.2004Hodonín Technika Brno 3:3 (1:2, 2:1, 0:0)
 II. liga14. 3.11.2004Šumperk Hodonín 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
 II. liga15. 7.11.2004Hodonín Šternberk 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
 II. liga16. 10.11.2004Kroměříž Hodonín 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
 II. liga17. 14.11.2004Hodonín Val. Meziříčí 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
 II. liga18. 17.11.2004Uničov Hodonín 4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
 II. liga19. 21.11.2004Přerov Hodonín 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
 II. liga20. 24.11.2004Hodonín Nový Jičín 4:5p (1:1, 3:1, 0:2)
 II. liga21. 28.11.2004Blansko Hodonín 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
 II. liga22. 1.12.2004Hodonín Prostějov 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
 II. liga23. 12.12.2004Šternberk Hodonín 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
 II. liga24. 15.12.2004Hodonín Kroměříž 6:1 (3:0, 1:0 ,2:1)
 II. liga25. 19.12.2004Blansko Hodonín 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
 II. liga26. 22.12.2004Hodonín Prostějov 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
 II. liga27. 9.1.2005Přerov Hodonín 4:4 (0:0, 2:4, 2:0)
 II. liga28. 12.1.2005Hodonín Nový Jičín 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
 II. liga29. 16.1.2005Hodonín Šternberk 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
 II. liga30. 19.1.2005Kroměříž Hodonín 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)
 II. liga31. 23.1.2005Hodonín Blansko 1:8 (0:2, 0:2, 1:4)
 II. liga32. 26.1.2005Prostějov Hodonín 0:5 (0:1, 0:0, 0:4)
 II. liga33. 30.1.2005Hodonín Přerov 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
 II. liga34. 2.2.2005Nový Jičín Hodonín 2:2 (0:0, 1:0, 1:2)
 II. ligaČF1 7.2.2005Blansko Hodonín 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
 II. ligaČF2 9.2.2005Hodonín Blansko 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
 II. ligaČF3 11.2.2005Blansko Hodonín 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
2005/06II. liga1. 18.9.2005Technika Brno Hodonín 10:0 (6:0, 2:0, 2:0)
 II. liga2. 21.9.2005Hodonín Val. Meziříčí 3:2p (0:1, 2:0, 0:1)
 II. liga3. 24.9.2005Přerov Hodonín 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
 II. liga4. 28.9.2005Hodonín Velká Bíteš 2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
 II. liga5. 2.10.2005Šternberk Hodonín 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
 II. liga6. 9.10.2005Šumperk Hodonín 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
 II. liga7. 12.10.2005Hodonín Kroměříž 3:8 (2:2, 0:3, 1:3)
 II. liga8. 16.10.2005Blansko Hodonín 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
 II. liga9. 19.10.2005Hodonín Orlová 2:3p (1:0, 1:0, 0:2)
 II. liga10. 22.10.2005Uničov Hodonín 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
 II. liga11. 26.10.2005Hodonín Nový Jičín 1:1p (0:0, 1:1, 0:0)
 II. liga12. 30.10.2005Hodonín Technika Brno 3:5 (1:1, 0:1, 2:3)
 II. liga13. 2.11.2005Val. Meziříčí Hodonín 2:3p (0:1, 1:1, 1:0)
 II. liga14. 6.11.2005Hodonín Přerov 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
 II. liga15. 9.11.2005Velká Bíteš Hodonín 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
 II. liga16. 13.11.2005Hodonín Šternberk 3:4 (0:1, 2:0, 1:3)
 II. liga17. 17.11.2005Hodonín Šumperk 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
 II. liga18. 19.11.2005Kroměříž Hodonín 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
 II. liga19. 23.11.2005Hodonín Blansko 2:1p (1:0, 0:1, 0:0)
 II. liga20. 27.11.2005Orlová Hodonín 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
 II. liga21. 30.11.2005Hodonín Uničov 7:4 (3:1, 0:3, 4:0)
 II. liga22. 4.12.2005Nový Jičín Hodonín 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
 II. liga23. 11.12.2005Hodonín Velká Bíteš 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
 II. liga24. 18.12.2005Šternberk Hodonín 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)
 II. liga25. 21.12.2005Hodonín Přerov 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
 II. liga26. 4.1.2006Uničov Hodonín 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
 II. liga27. 8.1.2006Hodonín Orlová 6:4 (1:1, 2:3, 3:0)
 II. liga28. 11.1.2006Blansko Hodonín 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
 II. liga29. 15.1.2006Velká Bíteš Hodonín 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
 II. liga30. 18.1.2006Hodonín Šternberk 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
 II. liga31. 21.1.2006Přerov Hodonín 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
 II. liga32. 29.1.2006Hodonín Uničov 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
 II. liga33. 1.2.2006Orlová Hodonín 6:4 (2:1, 1:2, 3:1)
 II. liga34. 5.2.2006Hodonín Blansko 2:3p (1:0, 1:1, 0:1)
 II. liga35. 12.2.2006Hodonín Uničov 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
 II. liga36. 15.2.2006Hodonín Přerov 6:6 (0:3, 3:3, 3:0)
 II. liga37. 18.2.2006Kroměříž Hodonín 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
 II. liga38. 22.2.2006Uničov Hodonín 1:6 (1:2, 0:4, 0:0)
 II. liga39. 25.2.2006Přerov Hodonín 4:5 (2:1, 0:2, 2:2)
 II. liga40. 1.3.2006Hodonín Kroměříž 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
2006/07II. liga1. 13.9.2006Hodonín Blansko 1:0p (0:0, 0:0, 0:0)
 II. liga2. 17.9.2006Velké Meziříčí Hodonín 1:9 (1:1, 0:3, 0:5)
 II. liga3. 20.9.2006Hodonín Technika Brno 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
 II. liga4. 24.9.2006Hodonín Šternberk 11:4 (5:3, 3:1, 3:0)
 II. liga5. 28.9.2006Val. Meziříčí Hodonín 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
 II. liga6. 1.10.2006Hodonín Kroměříž 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
 II. liga7. 4.10.2006Šumperk Hodonín 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
 II. liga8. 8.10.2006Hodonín Velká Bíteš 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
 II. liga9. 11.10.2006Hodonín Nový Jičín 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
 II. liga10. 15.10.2006Hodonín Orlová 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
 II. liga11. 18.10.2006Přerov Hodonín 9:2 (1:0, 2:0, 6:2)
 II. liga12. 25.10.2006Blansko Hodonín 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
 II. liga13. 29.10.2006Hodonín Velké Meziříčí 6:2 (2:0, 0:2, 4:0)
 II. liga14. 31.10.2006Technika Brno Hodonín 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
 II. liga15. 5.11.2006Šternberk Hodonín 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)
 II. liga16. 8.11.2006Hodonín Val. Meziříčí 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
 II. liga17. 11.11.2006Kroměříž Hodonín 2:3p (1:0, 1:0, 0:2)
 II. liga18. 15.11.2006Hodonín Šumperk 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
 II. liga19. 18.11.2006Velká Bíteš Hodonín 4:7 (1:3, 2:4, 1:0)
 II. liga20. 22.11.2006Nový Jičín Hodonín 6:3 (3:1, 3:0, 0:2)
 II. liga21. 26.11.2006Orlová Hodonín 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
 II. liga22. 3.12.2006Hodonín Přerov 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
 II. liga23. 6.12.2006Hodonín Blansko 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
 II. liga24. 10.12.2006Velké Meziříčí Hodonín 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
 II. liga25. 13.12.2006Hodonín Technika Brno 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
 II. liga26. 17.12.2006Hodonín Šternberk 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
 II. liga27. 20.12.2006Val. Meziříčí Hodonín 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
 II. liga28. 22.12.2006Hodonín Kroměříž 6:4 (2:1, 2:3, 2:0)
 II. liga29. 3.1.2007Šumperk Hodonín 6:0 (3:0, 0:0, 3:0)
 II. liga30. 7.1.2007Hodonín Velká Bíteš 11:1 (5:0, 4:0, 2:1)
 II. liga31. 10.1.2007Nový Jičín Hodonín 4:3p (0:1, 2:0, 1:2)
 II. liga32. 14.1.2007Hodonín Orlová 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
 II. liga33. 17.1.2007Přerov Hodonín 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
 II. liga34. 24.1.2007Blansko Hodonín 6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
 II. liga35. 28.1.2007Hodonín Velké Meziříčí 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
 II. liga36. 31.1.2007Technika Brno Hodonín 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)
 II. liga37. 4.2.2007Šternberk Hodonín 2:6 (1:3, 1:0, 0:3)
 II. liga38. 7.2.2007Hodonín Val. Meziříčí 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
 II. liga39. 10.2.2007Kroměříž Hodonín 4:3 (1:2, 0:0, 3:1)
 II. liga40. 14.2.2007Hodonín Šumperk 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
 II. liga41. 17.2.2007Velká Bíteš Hodonín 2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
 II. liga42. 21.2.2007Hodonín Nový Jičín 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
 II. liga43. 25.2.2007Orlová Hodonín 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
 II. liga44. 28.2.2007Hodonín Přerov 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
 II. ligaČF1 3.3.2007Hodonín Orlová 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
 II. ligaČF2 4.3.2007Hodonín Orlová 3:2sn (2:0, 0:1, 0:1)
 II. ligaČF3 7.3.2007Orlová Hodonín 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
 II. ligaSF1 13.3.2007Technika Brno Hodonín 4:5p (1:2, 2:1, 1:1)
 II. ligaSF2 14.3.2007Technika Brno Hodonín 3:2p (1:2, 1:0, 0:0)
 II. ligaSF3 17.3.2007Hodonín Technika Brno 1:2p (0:1, 0:0, 1:0)
 II. ligaSF4 18.3.2007Hodonín Technika Brno 2:1 (1:0, 0:1, 1:,0)
 II. ligaSF5 20.3.2007Technika Brno Hodonín 5:6 (2:2, 2:1, 1:3)
 II. ligaFIN1 24.3.2007Šumperk Hodonín 3:1 (1:0, 2:0 ,0:1)
 II. ligaFIN2 25.3.2007Šumperk Hodonín 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
 II. ligaFIN3 28.3.2007Hodonín Šumperk 3:2p (0:0, 1:0, 1:2)
 II. ligaFIN4 29.3.2007Hodonín Šumperk 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
2007/08II. liga1. 16.9.2007Hodonín Technika Brno 2:2p (1:0, 1:2, 0:0)
 II. liga2. 22.9.2007Karviná Hodonín 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
 II. liga3. 26.9.2007Hodonín Opava 8:3 (3:1, 4:1, 1:1)
 II. liga4. 30.9.2007Hodonín Šternberk 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
 II. liga5. 7.10.2007Přerov Hodonín 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
 II. liga6. 10.10.2007Hodonín Kroměříž 2:4 (2:0, 0:3, 0:1)
 II. liga7. 14.10.2007Orlová Hodonín 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
 II. liga8. 21.10.2007Hodonín Nový Jičín 3:2p (0:0, 0:1, 1:2 - 1:0)
 II. liga9. 24.10.2007Val. Meziříčí Hodonín 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
 II. liga10. 28.10.2007Hodonín Blansko 3:2p (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
 II. liga11. 4.11.2007Uničov Hodonín 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
 II. liga12. 10.11.2007Technika Brno Hodonín 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
 II. liga13. 18.11.2007Hodonín Karviná 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
 II. liga14. 21.11.2007Opava Hodonín 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
 II. liga15. 25.11.2007Šternberk Hodonín 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
 II. liga22. 29.11.2007Hodonín Uničov 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
 II. liga16. 2.12.2007Hodonín Přerov 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
 II. liga17. 5.12.2007Kroměříž Hodonín 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
 II. liga18. 9.12.2007Hodonín Orlová 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
 II. liga21. 12.12.2007Blansko Hodonín 0:5 (kontumačně)
 II. liga19. 16.12.2007Nový Jičín Hodonín 2:2p (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
 II. liga20. 19.12.2007Hodonín Val. Meziříčí 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
 II. liga23. 6.1.2008Karviná Hodonín 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
 II. liga24. 13.1.2008Hodonín Kroměříž 3:4 (2:2, 1:0, 0:2)
 II. liga25. 16.1.2008Orlová Hodonín 2:6 (2:2, 0:1, 0:3)
 II. liga26. 20.1.2008Hodonín Val. Meziříčí 3:2p (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
 II. liga27. 26.1.2008Technika Brno Hodonín 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
 II. liga28. 30.1.2008Hodonín Nový Jičín 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
 II. liga29. 3.2.2008Hodonín Karviná 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
 II. liga30. 9.2.2008Kroměříž Hodonín 2:8 (1:6, 0:2, 1:0)
 II. liga31. 13.2.2008Hodonín Orlová 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
 II. liga32. 17.2.2008Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
 II. liga33. 24.2.2008Hodonín Technika Brno 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
 II. liga34. 27.2.2008Nový Jičín Hodonín 6:4 (0:1, 4:0, 2:3)
 II. ligaČF1 1.3.2008Hodonín Opava 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
 II. ligaČF2 2.3.2008Hodonín Opava 3:4 (0:1, 2:2, 1:1)
 II. ligaČF3 4.3.2008Opava Hodonín 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
 II. ligaČF4 5.3.2008Opava Hodonín 3:2sn (0:1, 2:0, 0:1)
 II. ligaČF5 8.3.2008Hodonín Opava 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
 II. ligaSF1 11.3.2008Hodonín Technika Brno 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
 II. ligaSF2 12.3.2008Hodonín Technika Brno 3:5 (2:3, 1:1, 0:1)
 II. ligaSF3 14.3.2008Technika Brno Hodonín 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
2008/09II. liga1. 14.9.2008Vsetín Hodonín 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
 II. liga2. 17.9.2008Hodonín Prostějov 6:2 (5:0, 0:2, 1:0)
 II. liga3. 20.9.2008Břeclav Hodonín 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
 II. liga4. 24.9.2008Hodonín Orlová 2:3p (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
 II. liga5. 28.9.2008Šumperk Hodonín 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
 II. liga6. 1.10.2008Hodonín Val. Meziříčí 5:4 (1:0, 0:1, 4:3)
 II. liga7. 5.10.2008Šternberk Hodonín 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
 II. liga8. 8.10.2008Pelhřimov Hodonín 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
 II. liga9. 12.10.2008Hodonín Technika Brno 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
 II. liga10. 15.10.2008Uničov Hodonín 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
 II. liga11. 19.10.2008Hodonín Žďár nad Sázavou 6:5 (1:2, 2:0, 3:3)
 II. liga12. 22.10.2008Opava Hodonín 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
 II. liga13. 26.10.2008Hodonín Nový Jičín 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
 II. liga14. 28.10.2008Velké Meziříčí Hodonín 3:6 (1:0, 2:2, 0:4)
 II. liga15. 2.11.2008Hodonín Přerov 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
 II. liga16. 9.11.2008Hodonín Vsetín 4:3sn (1:1, 1:1, 1:1)
 II. liga17. 12.11.2008Prostějov Hodonín 5:1 (3:1, 0:0, 2:0)
 II. liga18. 16.11.2008Hodonín Břeclav 4:3p (2:0, 1:1, 0:2)
 II. liga19. 19.11.2008Orlová Hodonín 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
 II. liga20. 23.11.2008Hodonín Šumperk 2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
 II. liga21. 26.11.2008Val. Meziříčí Hodonín 5:4 (1:0, 2:2, 2:2)
 II. liga22. 30.11.2008Hodonín Šternberk 4:3sn (1:1, 1:0, 1:2)
 II. liga23. 3.12.2008Hodonín Pelhřimov 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
 II. liga24. 7.12.2008Technika Brno Hodonín 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)
 II. liga25. 10.12.2008Hodonín Uničov 5:4 (2:0, 0:4, 3:0)
 II. liga26. 14.12.2008Žďár nad Sázavou Hodonín 2:3p (1:1, 1:0, 0:1)
 II. liga27. 17.12.2008Hodonín Opava 2:4 (0:1, 1:1, 0:2)
 II. liga28. 21.12.2008Nový Jičín Hodonín 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
 II. liga29. 4.1.2009Hodonín Velké Meziříčí 5:4sn (0:3, 3:0, 1:1)
 II. liga30. 11.1.2009Přerov Hodonín 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
 II. liga31. 14.1.2009Žďár nad Sázavou Hodonín 6:5p (3:2, 1:2, 1:1)
 II. liga32. 18.1.2009Hodonín Přerov 3:4sn (2:0, 0:1, 1:2)
 II. liga33. 21.1.2009Šternberk Hodonín 2:3p (0:1, 0:0, 2:1)
 II. liga34. 25.1.2009Hodonín Technika Brno 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
 II. liga35. 28.1.2009Opava Hodonín 6:3 (0:0, 3:2, 3:1)
 II. liga36. 1.2.2009Hodonín Šumperk 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
 II. liga37. 4.2.2009Velké Meziříčí Hodonín 2:10 (0:2, 0:4, 2:4)
 II. liga38. 8.2.2009Hodonín Prostějov 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
 II. liga39. 11.2.2009Hodonín Žďár nad Sázavou 9:1 (2:0, 4:1, 3:0)
 II. liga40. 15.2.2009Přerov Hodonín 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
 II. liga41. 18.2.2009Hodonín Šternberk 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
 II. liga42. 22.2.2009Technika Brno Hodonín 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
 II. liga43. 25.2.2009Hodonín Opava 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
 II. liga44. 1.3.2009Šumperk Hodonín 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
 II. liga45. 4.3.2009Hodonín Velké Meziříčí 7:2 (3:1, 3:0, 1:1)
 II. liga46. 7.3.2009Prostějov Hodonín 6:3 (2:0, 1:1, 3:2)
 II. ligaČF1 17.3.2009Hodonín Vsetín 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
 II. ligaČF2 19.3.2009Vsetín Hodonín 7:3 (1:2, 0:1, 6:0)
 II. ligaČF3 21.3.2009Hodonín Vsetín 4:5sn (1:1, 1:1, 2:2)
2009/10II. liga1. 12.9.2009Prostějov Hodonín 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
 II. liga2. 16.9.2009Technika Brno Hodonín 3:9 (1:3, 1:4, 1:2)
 II. liga3. 19.9.2009Hodonín Val. Meziříčí 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)
 II. liga4. 27.9.2009Opava Hodonín 5:9 (0:3, 3:4, 2:2)
 II. liga5. 30.9.2009Hodonín Nový Jičín 2:3p (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
 II. liga6. 3.10.2009Frýdek-Místek Hodonín 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)
 II. liga7. 7.10.2009Hodonín Přerov 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
 II. liga8. 10.10.2009Vsetín Hodonín 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
 II. liga9. 14.10.2009Hodonín Břeclav 8:2 (4:0, 1:2, 3:0)
 II. liga10. 17.10.2009Orlová Hodonín 6:5sn (1:0, 1:2, 3:3 - 0:0)
 II. liga11. 24.10.2009Hodonín Uničov 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
 II. liga27. 28.10.2009Hodonín Nový Jičín 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
 II. liga12. 31.10.2009Hodonín Prostějov 3:2p (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
 II. liga13. 4.11.2009Hodonín Technika Brno 8:2 (2:0, 1:0, 5:2)
 II. liga14. 7.11.2009Val. Meziříčí Hodonín 5:4 (1:1, 2:2, 2:1)
 II. liga15. 14.11.2009Hodonín Opava 7:3 (2:0, 1:0, 4:3)
 II. liga16. 17.11.2009Nový Jičín Hodonín 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
 II. liga17. 21.11.2009Hodonín Frýdek-Místek 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
 II. liga18. 25.11.2009Přerov Hodonín 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
 II. liga19. 28.11.2009Hodonín Vsetín 2:3p (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
 II. liga20. 2.12.2009Břeclav Hodonín 5:4 (2:1, 1:0, 2:3)
 II. liga21. 5.12.2009Hodonín Orlová 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
 II. liga22. 9.12.2009Uničov Hodonín 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
 II. liga23. 13.12.2009Prostějov Hodonín 2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
 II. liga24. 16.12.2009Technika Brno Hodonín 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
 II. liga25. 19.12.2009Hodonín Val. Meziříčí 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
 II. liga26. 22.12.2009Opava Hodonín 5:3 (2:0, 3:2, 0:1)
 II. liga44. 6.1.2010Uničov Hodonín 3:4sn (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
 II. liga29. 13.1.2010Hodonín Přerov 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
 II. liga30. 16.1.2010Vsetín Hodonín 2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
 II. liga28. 18.1.2010Frýdek-Místek Hodonín 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
 II. liga31. 20.1.2010Hodonín Břeclav 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
 II. liga32. 23.1.2010Orlová Hodonín 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
 II. liga33. 27.1.2010Hodonín Uničov 12:3 (5:0, 1:3, 6:0)
 II. liga34. 30.1.2010Hodonín Prostějov 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)
 II. liga35. 3.2.2010Hodonín Technika Brno 6:1 (0:0, 3:0, 3:1)
 II. liga36. 6.2.2010Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
 II. liga37. 13.2.2010Hodonín Opava 8:1 (3:1, 1:0, 4:0)
 II. liga38. 17.2.2010Nový Jičín Hodonín 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
 II. liga39. 20.2.2010Hodonín Frýdek-Místek 8:3 (2:2, 4:0, 2:1)
 II. liga40. 24.2.2010Přerov Hodonín 2:7 (1:4, 0:0, 1:3)
 II. liga41. 27.2.2010Hodonín Vsetín 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
 II. liga42. 3.3.2010Břeclav Hodonín 1:9 (0:2, 1:4, 0:3)
 II. liga43. 6.3.2010Hodonín Orlová 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
 II. ligaČF1 10.3.2010Hodonín Opava 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
 II. ligaČF2 12.3.2010Opava Hodonín 2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
 II. ligaČF3 14.3.2010Hodonín Opava 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
 II. ligaSF1 21.3.2010Hodonín Přerov 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
 II. ligaSF2 23.3.2010Přerov Hodonín 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
 II. ligaSF3 25.3.2010Hodonín Přerov 4:3sn (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
 II. ligaSF4 27.3.2010Přerov Hodonín 3:6 (0:2, 0:2, 3:2)
 II. ligaFIN1 1.4.2010Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
 II. ligaFIN2 3.4.2010Hodonín Val. Meziříčí 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
 II. ligaFIN3 5.4.2010Val. Meziříčí Hodonín 7:5 (1:1, 2:1, 4:3)
2010/11II. liga2. 11.9.2010Hodonín Přerov 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
 II. liga3. 15.9.2010Orlová Hodonín 8:5 (1:1, 1:2, 6:2)
 II. liga4. 18.9.2010Hodonín Nový Jičín 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)
 II. liga5. 22.9.2010Vsetín Hodonín 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
 II. liga6. 25.9.2010Hodonín Opava 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
 II. liga7. 28.9.2010Břeclav Hodonín 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
 II. liga8. 2.10.2010Hodonín Prostějov 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
 II. liga9. 10.10.2010Uničov Hodonín 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
 II. liga10. 13.10.2010Hodonín Technika Brno 7:5 (0:2, 3:2, 4:1)
 II. liga11. 16.10.2010Frýdek-Místek Hodonín 3:4p (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
 II. liga12. 20.10.2010Hodonín Havířov 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
 II. liga13. 24.10.2010Šumperk Hodonín 6:4 (1:3, 2:1, 3:0)
 II. liga14. 28.10.2010Hodonín Uh. Hradiště 8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
 II. liga15. 30.10.2010Val. Meziříčí Hodonín 6:5sn (1:1, 4:0, 0:4 - 0:0)
 II. liga17. 6.11.2010Přerov Hodonín 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
 II. liga18. 10.11.2010Hodonín Orlová 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
 II. liga19. 13.11.2010Nový Jičín Hodonín 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
 II. liga20. 17.11.2010Hodonín Vsetín 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
 II. liga21. 21.11.2010Opava Hodonín 6:5 (1:5, 3:0, 2:0)
 II. liga22. 27.11.2010Hodonín Břeclav 5:2 (0:0, 2:1, 3:1)
 II. liga23. 4.12.2010Prostějov Hodonín 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
 II. liga24. 8.12.2010Technika Brno Hodonín 5:7 (1:2, 0:2, 4:3)
 II. liga25. 11.12.2010Hodonín Uničov 6:2 (2:2, 3:0, 1:0)
 II. liga27. 15.12.2010Havířov Hodonín 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
 II. liga26. 18.12.2010Hodonín Frýdek-Místek 3:5 (1:1, 0:4, 2:0)
 II. liga28. 22.12.2010Hodonín Šumperk 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
 II. liga29. 5.1.2011Uh. Hradiště Hodonín 3:6 (2:2, 0:3, 1:1)
 II. liga30. 8.1.2011Hodonín Val. Meziříčí 2:3sn (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
 II. liga31. 12.1.2011Hodonín Technika Brno 3:2p (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
 II. liga32. 16.1.2011Opava Hodonín 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
 II. liga33. 19.1.2011Hodonín Frýdek-Místek 7:0 (4:0, 2:0, 1:0)
 II. liga34. 22.1.2011Hodonín Val. Meziříčí 11:4 (4:1, 2:1, 5:2)
 II. liga35. 26.1.2011Břeclav Hodonín 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
 II. liga36. 29.1.2011Technika Brno Hodonín 4:5sn (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
 II. liga37. 2.2.2011Hodonín Opava 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
 II. liga38. 5.2.2011Frýdek-Místek Hodonín 3:4p (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
 II. liga39. 9.2.2011Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
 II. liga40. 12.2.2011Hodonín Břeclav 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)
 II. ligaČF1 15.2.2011Orlová Hodonín 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
 II. ligaČF2 17.2.2011Hodonín Orlová 8:3 (1:2, 4:0, 3:1)
 II. ligaČF3 19.2.2011Orlová Hodonín 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
2011/12II. liga1. 10.9.2011Hodonín Technika Brno 6:4 (1:1, 3:2, 2:1)
 II. liga2. 14.9.2011Chotěboř Hodonín 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
 II. liga3. 17.9.2011Hodonín Nymburk 7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
 II. liga4. 21.9.2011Hodonín Trutnov 6:8 (2:3, 3:3, 1:2)
 II. liga5. 24.9.2011Hodonín Pelhřimov 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
 II. liga6. 28.9.2011Žďár nad Sázavou Hodonín 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
 II. liga8. 5.10.2011Hodonín Kutná Hora 6:5 (4:2, 1:1, 1:2)
 II. liga9. 9.10.2011Kolín Hodonín 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
 II. liga10. 12.10.2011Hodonín J. Hradec 5:4p (0:3, 1:1, 3:0 - 1:0)
 II. liga11. 15.10.2011Břeclav Hodonín 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
 II. liga12. 19.10.2011Hodonín Chotěboř 9:0 (5:0, 3:0, 1:0)
 II. liga13. 22.10.2011Technika Brno Hodonín 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
 II. liga14. 26.10.2011Trutnov Hodonín 5:4 (1:0, 2:1, 2:3)
 II. liga15. 30.10.2011Nymburk Hodonín 2:7 (1:1, 1:5, 0:1)
 II. liga16. 2.11.2011Hodonín Žďár nad Sázavou 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
 II. liga17. 6.11.2011Pelhřimov Hodonín 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
 II. liga18. 9.11.2011Kutná Hora Hodonín 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
 II. liga20. 16.11.2011J. Hradec Hodonín 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
 II. liga21. 19.11.2011Hodonín Kolín 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
 II. liga22. 23.11.2011Hodonín Břeclav 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
 II. liga23. 26.11.2011Hodonín Technika Brno 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
 II. liga24. 30.11.2011Chotěboř Hodonín 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
 II. liga25. 3.12.2011Hodonín Nymburk 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
 II. liga26. 7.12.2011Trutnov Hodonín 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
 II. liga27. 10.12.2011Hodonín Pelhřimov 10:3 (2:0, 6:2, 2:1)
 II. liga28. 14.12.2011Žďár nad Sázavou Hodonín 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
 II. liga31. 19.12.2011Břeclav Hodonín 1:6 (0:2, 0:1, 1:3)
 II. liga30. 21.12.2011Hodonín Kutná Hora 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
 II. liga32. 4.1.2012Hodonín J. Hradec 7:4 (3:1, 0:3, 4:0)
 II. liga33. 8.1.2012Kolín Hodonín 5:4p (0:2, 1:1, 3:1 - 1:0)
 II. liga34. 11.1.2012Hodonín Chotěboř 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
 II. liga35. 14.1.2012Technika Brno Hodonín 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
 II. liga36. 18.1.2012Hodonín Trutnov 2:3p (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
 II. liga37. 22.1.2012Nymburk Hodonín 4:5 (2:3, 2:1, 0:1)
 II. liga38. 25.1.2012Hodonín Žďár nad Sázavou 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
 II. liga39. 29.1.2012Pelhřimov Hodonín 0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
 II. liga40. 1.2.2012Kutná Hora Hodonín 2:4 (1:0, 0:1, 1:2)
 II. liga42. 8.2.2012J. Hradec Hodonín 6:7 (0:2, 4.2, 2:3)
 II. liga43. 11.2.2012Hodonín Kolín 9:2 (2:0, 5:1, 2:1)
 II. liga44. 15.2.2012Hodonín Břeclav 8:1 (2:1, 3:0, 3:0)
 II. ligaČF1 18.2.2012Hodonín Břeclav 6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
 II. ligaČF2 20.2.2012Břeclav Hodonín 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
 II. ligaČF3 22.2.2012Hodonín Břeclav 3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
 II. ligaČF4 24.2.2012Břeclav Hodonín 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
 II. ligaSF1 28.2.2012Hodonín J. Hradec 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
 II. ligaSF2 1.3.2012J. Hradec Hodonín 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
 II. ligaSF3 3.3.2012Hodonín J. Hradec 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
 II. ligaSF4 5.3.2012J. Hradec Hodonín 2:7 (0:3, 1:2, 1:2)
 II. ligaFIN1 9.3.2012Hodonín Technika Brno 5:4p (1:2, 3:1, 0:1 - 1:0)
 II. ligaFIN2 11.3.2012Technika Brno Hodonín 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
 II. ligaFIN3 13.3.2012Hodonín Technika Brno 4:3sn (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
 II. ligaFIN4 15.3.2012Technika Brno Hodonín 4:5 (0:1, 2:2, 2:2)
 II. ligaBAR1 26.3.2012Most Hodonín 5:0 (kontumačně)
 II. ligaBAR2 28.3.2012Hodonín Havířov 0:5 (kontumačně)
 II. ligaBAR3 31.3.2012Klášterec n. O. Hodonín 7:8sn (4:2, 2:3, 1:2 - 0:0)
 II. ligaBAR4 4.4.2012Hodonín Beroun 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
 II. ligaBAR5 7.4.2012Hodonín Most 4:6 (3:1, 0:2, 1:3)
 II. ligaBAR6 9.4.2012Havířov Hodonín 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
 II. ligaBAR7 11.4.2012Hodonín Klášterec n. O. 10:3 (2:2, 5:0, 3:1)
 II. ligaBAR8 16.4.2012Beroun Hodonín 7:5 (0:2, 5:2, 2:1)
2012/13II. liga1. 16.9.2012Hodonín Kolín 5:4p (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)
 II. liga2. 19.9.2012Technika Brno Hodonín 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
 II. liga3. 22.9.2012Hodonín M. Budějovice 6:4 (2:0, 2:2, 2:2)
 II. liga4. 29.9.2012Pelhřimov Hodonín 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
 II. liga5. 3.10.2012Hodonín J. Hradec 6:4 (2:3, 3:0, 1:1)
 II. liga6. 6.10.2012Hodonín Nymburk 9:1 (3:0, 0:1, 6:0)
 II. liga7. 14.10.2012Chotěboř Hodonín 4:7 (4:1, 0:5, 0:1)
 II. liga8. 17.10.2012Hodonín Břeclav 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
 II. liga9. 21.10.2012Žďár nad Sázavou Hodonín 4:7 (0:0, 3:3, 1:4)
 II. liga10. 28.10.2012Kolín Hodonín 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
 II. liga11. 3.11.2012Hodonín Technika Brno 1:2p (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
 II. liga12. 7.11.2012M. Budějovice Hodonín 0:11 (0:4, 0:5, 0:2)
 II. liga13. 10.11.2012Hodonín Pelhřimov 12:6 (1:1, 6:3, 5:2)
 II. liga14. 14.11.2012J. Hradec Hodonín 3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
 II. liga15. 18.11.2012Nymburk Hodonín 6:7sn (2:1, 2:0, 2:5 - 0:0)
 II. liga16. 24.11.2012Hodonín Chotěboř 9:3 (3:0, 3:1, 3:2)
 II. liga17. 28.11.2012Břeclav Hodonín 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
 II. liga18. 1.12.2012Hodonín Žďár nad Sázavou 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
 II. liga19. 5.12.2012Hodonín Kolín 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
 II. liga20. 8.12.2012Technika Brno Hodonín 3:2sn (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
 II. liga21. 12.12.2012Hodonín M. Budějovice 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
 II. liga22. 15.12.2012Pelhřimov Hodonín 2:3sn (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
 II. liga23. 19.12.2012Hodonín J. Hradec 7:3 (1:1, 4:1, 2:1)
 II. liga24. 29.12.2012Hodonín Nymburk 6:2 (0:1, 3:1, 3:0)
 II. liga25. 6.1.2013Chotěboř Hodonín 2:8 (0:1, 0:3, 2:4)
 II. liga26. 12.1.2013Hodonín Břeclav 9:1 (4:0, 4:1, 1:0)
 II. liga27. 16.1.2013Žďár nad Sázavou Hodonín 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
 II. liga28. 20.1.2013Kolín Hodonín 7:3 (2:1, 4:2, 1:0)
 II. liga29. 26.1.2013Hodonín Technika Brno 7:2 (1:1, 4:1, 2:0)
 II. liga30. 30.1.2013M. Budějovice Hodonín 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
 II. liga31. 2.2.2013Hodonín Pelhřimov 8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
 II. liga32. 9.2.2013J. Hradec Hodonín 1:9 (1:1, 0:4, 0:4)
 II. liga33. 13.2.2013Nymburk Hodonín 5:4p (3:2, 1:0, 0:2 - 1:0)
 II. liga34. 20.2.2013Hodonín Chotěboř 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)
 II. liga35. 22.2.2013Břeclav Hodonín 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
 II. liga36. 27.2.2013Hodonín Žďár nad Sázavou 11:5 (5:1, 3:1, 3:3)
 II. ligaČF1 2.3.2013Hodonín M. Budějovice 4:3sn (0:2, 2:1, 1:0 - 0:0)
 II. ligaČF2 4.3.2013M. Budějovice Hodonín 2:3sn (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
 II. ligaČF3 6.3.2013Hodonín M. Budějovice 12:0 (2:0, 5:0, 5:0)
 II. ligaSF1 12.3.2013Hodonín Kolín 5:4 (2:0, 2:3, 1:1)
 II. ligaSF2 14.3.2013Kolín Hodonín 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
 II. ligaSF3 16.3.2013Hodonín Kolín 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
 II. ligaSF4 18.3.2013Kolín Hodonín 3:4 (0:1, 1:0, 2:3)
 II. ligaFIN1 23.3.2013Hodonín Technika Brno 3:4sn (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
 II. ligaFIN2 25.3.2013Technika Brno Hodonín 3:6 (1:0, 2:3, 0:3)
 II. ligaFIN3 27.3.2013Hodonín Technika Brno 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
 II. ligaFIN4 29.3.2013Technika Brno Hodonín 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
 II. ligaFIN5 31.3.2013Hodonín Technika Brno 0:1p (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
2013/14II. liga1. 14.9.2013Hodonín Opava 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)
 II. liga2. 18.9.2013Prostějov Hodonín 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
 II. liga3. 21.9.2013Hodonín Břeclav 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
 II. liga4. 25.9.2013Vsetín Hodonín 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
 II. liga5. 28.9.2013Hodonín Technika Brno 6:4 (1:2, 1:1, 4:1)
 II. liga6. 2.10.2013Poruba Hodonín 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
 II. liga7. 5.10.2013Hodonín Orlová 6:2 (1:1, 1:1, 4:0)
 II. liga8. 9.10.2013Hodonín Přerov 2:7 (0:2, 1:1, 1:4)
 II. liga9. 12.10.2013Nový Jičín Hodonín 1:5 (0:2, 0:0, 1:3)
 II. liga10. 16.10.2013Hodonín Val. Meziříčí 8:1 (3:0, 1:0, 4:1)
 II. liga11. 19.10.2013Frýdek-Místek Hodonín 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
 II. liga12. 23.10.2013Opava Hodonín 5:4p (0:0, 3:3, 1:1 - 1:0)
 II. liga13. 26.10.2013Hodonín Prostějov 2:6 (0:1, 0:4, 2:1)
 II. liga14. 30.10.2013Břeclav Hodonín 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
 II. liga15. 2.11.2013Hodonín Vsetín 7:4 (3:1, 2:2, 2:1)
 II. liga16. 6.11.2013Technika Brno Hodonín 3:6 (2:0, 1:4, 0:2)
 II. liga17. 9.11.2013Hodonín Poruba 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
 II. liga18. 13.11.2013Orlová Hodonín 3:5 (1:1, 0:0, 2:4)
 II. liga19. 16.11.2013Přerov Hodonín 1:2sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
 II. liga20. 20.11.2013Hodonín Nový Jičín 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
 II. liga21. 23.11.2013Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
 II. liga22. 27.11.2013Hodonín Frýdek-Místek 4:6 (0:2, 2:2, 2:2)
 II. liga23. 30.11.2013Hodonín Opava 2:3p (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
 II. liga24. 4.12.2013Prostějov Hodonín 7:2 (4:2, 2:0, 1:0)
 II. liga25. 7.12.2013Hodonín Břeclav 5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
 II. liga26. 11.12.2013Vsetín Hodonín 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
 II. liga27. 14.12.2013Hodonín Technika Brno 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
 II. liga28. 18.12.2013Poruba Hodonín 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
 II. liga29. 21.12.2013Hodonín Orlová 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
 II. liga30. 4.1.2014Hodonín Přerov 2:3p (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
 II. liga31. 8.1.2014Nový Jičín Hodonín 4:3 (3:0, 0:1, 1:2)
 II. liga32. 11.1.2014Hodonín Val. Meziříčí 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
 II. liga33. 15.1.2014Frýdek-Místek Hodonín 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
 II. liga34. 18.1.2014Opava Hodonín 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
 II. liga35. 22.1.2014Hodonín Prostějov 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
 II. liga36. 25.1.2014Břeclav Hodonín 3:4p (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
 II. liga37. 29.1.2014Hodonín Vsetín 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
 II. liga38. 1.2.2014Technika Brno Hodonín 3:7 (0:4, 0:2, 3:1)
 II. liga39. 5.2.2014Hodonín Poruba 6:4 (1:1, 4:3, 1:0)
 II. liga40. 8.2.2014Orlová Hodonín 3:2sn (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
 II. liga41. 13.2.2014Přerov Hodonín 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
 II. liga42. 16.2.2014Hodonín Nový Jičín 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)
 II. liga43. 19.2.2014Val. Meziříčí Hodonín 3:5 (2:0, 1:2, 0:3)
 II. liga44. 22.2.2014Hodonín Frýdek-Místek 6:3 (2:0, 2:0, 2:3)
 II. ligaČF1 25.2.2014Poruba Hodonín 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
 II. ligaČF2 27.2.2014Hodonín Poruba 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
 II. ligaČF3 1.3.2014Poruba Hodonín 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
 II. ligaČF4 3.3.2014Hodonín Poruba 4:5 (3:3, 1:1, 0:1)
2014/15II. liga 1. 17.9.2014Opava Hodonín 5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
 II. liga 2. 20.9.2014Hodonín Val. Meziříčí 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
 II. liga 3. 24.9.2014Vsetín Hodonín 1:2p (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
 II. liga 4. 27.9.2014Hodonín Technika Brno 1:2sn (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
 II. liga 5. 4.10.2014Karviná Hodonín 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
 II. liga 6. 8.10.2014Hodonín Nový Jičín 6:1 (2:0, 0:0, 4:1)
 II. liga 7. 11.10.2014Poruba Hodonín 9:3 (4:1, 0:2, 5:0)
 II. liga 8. 15.10.2014Přerov Hodonín 5:3 (0:1, 1:1, 4:1)
 II. liga 10. 22.10.2014Frýdek-Místek Hodonín 5:4p (1:1, 1:0, 2:3 - 1:0)
 II. liga 11. 25.10.2014Hodonín Břeclav 5:0 (kontumačně)
 II. liga 12. 28.10.2014Hodonín Opava 2:3p (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
 II. liga 13. 1.11.2014Val. Meziříčí Hodonín 9:7 (1:3, 7:3, 1:1)
 II. liga 14. 5.11.2014Hodonín Vsetín 3:4sn (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
 II. liga 15. 8.11.2014Technika Brno Hodonín 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
 II. liga 16. 12.11.2014Hodonín Karviná 5:3 (3:1, 2:1, 0:1)
 II. liga 17. 15.11.2014Nový Jičín Hodonín 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
 II. liga 18. 17.11.2014Hodonín Poruba 4:5 (2:3, 1:2, 1:0)
 II. liga 19. 22.11.2014Hodonín Přerov 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
 II. liga 21. 29.11.2014Hodonín Frýdek-Místek 2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
 II. liga 22. 3.12.2014Břeclav Hodonín 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
 II. liga 23. 5.12.2014Opava Hodonín 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
 II. liga 24. 10.12.2014Hodonín Val. Meziříčí 6:2 (1:0, 2:0, 3:2)
 II. liga 25. 13.12.2014Vsetín Hodonín 6:2 (1:0, 2:0, 3:2)
 II. liga 26. 17.12.2014Hodonín Technika Brno 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
 II. liga 27. 20.12.2014Hodonín Karviná 7:2 (2:0, 4:0, 1:2)
 II. liga 28. 22.12.2014Hodonín Nový Jičín 3:2p (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
 II. liga 29. 3.1.2015Poruba Hodonín 6:3 (3:2, 1:0, 2:1)
 II. liga 30. 7.1.2015Přerov Hodonín 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
 II. liga 32. 14.1.2015Frýdek-Místek Hodonín 7:4 (2:0, 1:2, 4:2)
 II. liga 33. 17.1.2015Hodonín Břeclav 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
 II. liga 34. 21.1.2015Hodonín Opava 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
 II. liga 35. 24.1.2015Val. Meziříčí Hodonín 4:2 (4:0, 0:2, 0:0)
 II. liga 36. 28.1.2015Hodonín Vsetín 4:5p (0:2, 2:2, 2:0 - 0:1)
 II. liga 37. 31.1.2015Technika Brno Hodonín 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
 II. liga 38. 4.2.2015Karviná Hodonín 2:7 (0:2, 2:2, 0:3)
 II. liga 39. 7.2.2015Nový Jičín Hodonín 4:6 (2:1, 2:2, 0:3)
 II. liga 40. 11.2.2015Hodonín Poruba 4:5sn (1:1, 2:3, 1:0 - 0:0)
 II. liga 41. 14.2.2015Hodonín Přerov 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
 II. liga 43. 21.2.2015Hodonín Frýdek-Místek 8:1 (2:1, 2:0, 4:0)
 II. liga 44. 25.2.2015Břeclav Hodonín 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
 II. liga ČF1 27.2.2015Poruba Hodonín 8:0 (2:0, 5:0, 1:0)
 II. liga ČF2 1.3.2015Hodonín Poruba 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
 II. liga ČF3 3.3.2015Poruba Hodonín 3:2p (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
2015/16II. liga1. 12.9.2015Technika Brno Hodonín 4:3 (1:1, 3:0, 0:2)
 II. liga2. 16.9.2015Hodonín Karviná 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
 II. liga3. 19.9.2015Poruba Hodonín 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
 II. liga4. 23.9.2015Hodonín Frýdek-Místek 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
 II. liga5. 26.9.2015Kopřivnice Hodonín 2:9 (1:1, 1:3, 0:5)
 II. liga6. 28.9.2015Hodonín Břeclav 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
 II. liga7. 3.10.2015Val. Meziříčí Hodonín 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
 II. liga8. 7.10.2015Hodonín M. Budějovice 4:5 (1:1, 1:2, 2:2)
 II. liga9. 10.10.2015Opava Hodonín 4:3sn (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
 II. liga10. 14.10.2015Nový Jičín Hodonín 3:2 (1:0, 1:2. 1:0)
 II. liga11. 17.10.2015Hodonín Vsetín 6:3 (2:1, 2:0, 2:2)
 II. liga12. 21.10.2015Hodonín Technika Brno 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
 II. liga13. 24.10.2015Karviná Hodonín 3:7 (1:2, 1:3, 1:2)
 II. liga14. 28.10.2015Hodonín Poruba 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
 II. liga15. 31.10.2015Frýdek-Místek Hodonín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
 II. liga16. 4.11.2015Kopřivnice Hodonín 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
 II. liga17. 7.11.2015Břeclav Hodonín 4:3p (1:0, 1:3, 1:0 - 1:0)
 II. liga18. 11.11.2015Hodonín Val. Meziříčí 6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
 II. liga19. 14.11.2015M. Budějovice Hodonín 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
 II. liga20. 17.11.2015Hodonín Opava 2:1 (1:0, 1:0 ,0:1)
 II. liga21. 21.11.2015Hodonín Nový Jičín 4:5sn (0:2, 1:2, 3:0 - 0:0)
 II. liga22. 25.11.2015Vsetín Hodonín 3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
 II. liga24. 5.12.2015Hodonín Karviná 5:4p (1:1, 2:1, 1:2 - 1:0)
 II. liga25. 9.12.2015Poruba Hodonín 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
 II. liga26. 12.12.2015Hodonín Frýdek-Místek 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
 II. liga27. 16.12.2015Hodonín Kopřivnice 6:5p (1:1, 2:4, 2:0 - 1:0)
 II. liga28. 19.12.2015Hodonín Břeclav 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
 II. liga30. 21.12.2015Hodonín M. Budějovice 6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
 II. liga29. 29.12.2015Val. Meziříčí Hodonín 0:9 (0:4, 0:3, 0:2)
 II. liga23. 3.1.2016Technika Brno Hodonín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
 II. liga31. 6.1.2016Opava Hodonín 4:5 (0:1, 0:2, 4:2)
 II. liga32. 9.1.2016Nový Jičín Hodonín 7:3 (0:1, 6:0, 1:2)
 II. liga33. 13.1.2016Hodonín Vsetín 6:3 (1:0, 2:0, 3:3)
 II. liga34. 16.1.2016Hodonín Technika Brno 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
 II. liga35. 20.1.2016Karviná Hodonín 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
 II. liga36. 23.1.2016Hodonín Poruba 4:3p (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)
 II. liga37. 27.1.2016Frýdek-Místek Hodonín 6:2 (2:2, 2:0, 2:0)
 II. liga38. 30.1.2016Hodonín Kopřivnice 5:4p (1:3, 2:0, 1:1 - 1:0)
 II. liga39. 3.2.2016Břeclav Hodonín 4:3p (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
 II. liga40. 6.2.2016Hodonín Val. Meziříčí 4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
 II. liga41. 10.2.2016M. Budějovice Hodonín 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
 II. liga42. 13.2.2016Hodonín Opava 7:3 (0:1, 3:0, 4:2)
 II. liga43. 17.2.2016Hodonín Nový Jičín 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
 II. liga44. 20.2.2016Vsetín Hodonín 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
 II. ligaČF1 25.2.2016Poruba Hodonín 6:4 (1:2, 2:0, 3:2)
 II. ligaČF2 27.2.2016Hodonín Poruba 4:3p (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
 II. ligaČF3 29.2.2016Poruba Hodonín 7:5 (2:1, 3:3, 2:1)
 II. ligaČF4 2.3.2016Hodonín Poruba 5:4sn (1:2, 1:2, 2:0 - 0:0)
 II. ligaČF5 4.3.2016Poruba Hodonín 8:4 (1:2, 4:2, 3:0)
2016/17II. liga1. 14.9.2016Hodonín Nový Jičín 7:3 (2:0, 0:2, 5:1)
 II. liga2. 17.9.2016Kopřivnice Hodonín 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
 II. liga3. 21.9.2016Hodonín Opava 4:3p (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
 II. liga4. 24.9.2016Val. Meziříčí Hodonín 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
 II. liga5. 28.9.2016Hodonín Šumperk 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
 II. liga6. 1.10.2016Vsetín Hodonín 7:3 (3:1, 1:0, 3:2)
 II. liga7. 5.10.2016Hodonín Technika Brno 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
 II. liga8. 8.10.2016Poruba Hodonín 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
 II. liga10. 15.10.2016Hodonín Nový Jičín 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
 II. liga11. 19.10.2016Hodonín Kopřivnice 3:7 (0:1, 0:3, 3:3)
 II. liga12. 22.10.2016Opava Hodonín 5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
 II. liga13. 26.10.2016Hodonín Val. Meziříčí 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
 II. liga14. 29.10.2016Šumperk Hodonín 1:2sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
 II. liga15. 2.11.2016Hodonín Vsetín 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
 II. liga16. 5.11.2016Technika Brno Hodonín 7:5 (4:0, 1:3, 2:2)
 II. liga17. 9.11.2016Hodonín Poruba 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
 II. liga19. 17.11.2016Nový Jičín Hodonín 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
 II. liga20. 19.11.2016Kopřivnice Hodonín 0:10 (0:3, 0:4, 0:3)
 II. liga21. 23.11.2016Hodonín Opava 6:4 (1:0, 4:3, 1:1)
 II. liga22. 26.11.2016Val. Meziříčí Hodonín 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
 II. liga23. 30.11.2016Hodonín Šumperk 2:3sn (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
 II. liga24. 7.12.2016Vsetín Hodonín 6:5p (1:2, 0:3, 4:0 - 1:0)
 II. liga25. 10.12.2016Hodonín Technika Brno 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
 II. liga26. 14.12.2016Poruba Hodonín 7:1 (1:0, 4:1, 2:0)
 II. liga28. 21.12.2016Nový Jičín Hodonín 2:3sn (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
 II. liga29. 28.12.2016Hodonín Kopřivnice 6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
 II. liga30. 4.1.2017Opava Hodonín 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
 II. liga31. 7.1.2017Hodonín Val. Meziříčí 6:4 (2:2, 1:1, 3:1)
 II. liga32. 11.1.2017Šumperk Hodonín 5:6 (3:2, 2:3, 0:1)
 II. liga33. 14.1.2017Hodonín Vsetín 5:6 (2:2, 0:2, 3:2)
 II. liga34. 18.1.2017Technika Brno Hodonín 4:5p (2:1, 1:1, 1:2 - 0:1)
 II. liga35. 21.1.2017Hodonín Poruba 3:6 (0:4, 2:1, 1:1)
 II. liga37. 28.1.2017Hodonín Nový Jičín 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
 II. liga38. 1.2.2017Kopřivnice Hodonín 4:7 (1:1, 3:2, 0:4)
 II. liga39. 4.2.2017Hodonín Opava 6:3 (3:1, 3:1, 0:1)
 II. liga40. 8.2.2017Val. Meziříčí Hodonín 9:2 (6:1, 2:0, 1:1)
 II. liga41. 11.2.2017Hodonín Šumperk 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
 II. liga42. 15.2.2017Vsetín Hodonín 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
 II. liga43. 18.2.2017Hodonín Technika Brno 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
 II. liga44. 22.2.2017Poruba Hodonín 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
 II. ligaČF1 25.2.2017Hodonín Opava 5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
 II. ligaČF2 27.2.2017Opava Hodonín 5:4 (0:2, 3:0, 2:2)
 II. ligaČF3 1.3.2017Hodonín Opava 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
 II. ligaČF4 3.3.2017Opava Hodonín 4:7 (1:1, 2:3, 1:3)
 II. ligaČF5 5.3.2017Hodonín Opava 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
 II. ligaSF1 12.3.2017Vsetín Hodonín 2:3p (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
 II. ligaSF2 14.3.2017Hodonín Vsetín 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
 II. ligaSF3 16.3.2017Vsetín Hodonín 5:2 (3:2, 1:0, 1:0)
 II. ligaSF4 18.3.2017Hodonín Vsetín 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
2017/18II. liga - skupina Východ1. 9.9.2017Hodonín Nový Jičín 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
 II. liga - skupina Východ2. 13.9.2017Kopřivnice Hodonín 2:8 (1:1, 0:4, 1:3)
 II. liga - skupina Východ3. 16.9.2017Hodonín Poruba 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
 II. liga - skupina Východ4. 20.9.2017Hodonín Šumperk 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
 II. liga - skupina Východ6. 27.9.2017Hodonín Opava 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
 II. liga - skupina Východ7. 30.9.2017Val. Meziříčí Hodonín 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
 II. liga - skupina Východ8. 4.10.2017Nový Jičín Hodonín 4:3sn (0:0, 1:1, 2:2 - 0:0)
 II. liga - skupina Východ9. 7.10.2017Hodonín Kopřivnice 8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
 II. liga - skupina Východ10. 11.10.2017Poruba Hodonín 5:4sn (2:1, 1:3, 1:0 - 0:0)
 II. liga - skupina Východ11. 14.10.2017Hodonín Šumperk 4:5p (1:1, 2:3, 1:0 - 0:1)
 II. liga - skupina Východ13. 21.10.2017Opava Hodonín 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
 II. liga - skupina Východ14. 25.10.2017Hodonín Val. Meziříčí 3:6 (0:1, 3:3, 0:2)
 II. liga - skupina Východ15. 28.10.2017Hodonín Nový Jičín 7:1 (1:1, 2:0, 4:0)
 II. liga - skupina Východ16. 1.11.2017Kopřivnice Hodonín 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
 II. liga - skupina Východ17. 4.11.2017Hodonín Poruba 2:6 (0:1, 1:2, 1:3)
 II. liga - skupina Východ18. 8.11.2017Šumperk Hodonín 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
 II. liga - skupina Východ20. 15.11.2017Hodonín Opava 5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
 II. liga - skupina Východ21. 18.11.2017Val. Meziříčí Hodonín 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
 II. liga - skupina Východ22. 22.11.2017Nový Jičín Hodonín 2:5 (0:2, 2:0, 0:3)
 II. liga - skupina Východ23. 25.11.2017Hodonín Kopřivnice 7:5 (2:2, 3:2, 2:1)
 II. liga - skupina Východ24. 29.11.2017Poruba Hodonín 5:2 (0:1, 4:1, 1:0)
 II. liga - skupina Východ25. 2.12.2017Hodonín Šumperk 9:3 (3:1, 4:0, 2:2)
 II. liga - skupina Východ27. 9.12.2017Opava Hodonín 1:11 (1:1, 0:5, 0:5)
 II. liga - skupina Východ28. 13.12.2017Hodonín Val. Meziříčí 5:4p (2:2, 0:2, 2:0 - 1:0)
 II. liga - skupina Východ29. 16.12.2017Hodonín Nový Jičín 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
 II. liga - skupina Východ30. 20.12.2017Kopřivnice Hodonín 3:5 (2:2, 0:2, 1:1)
 II. liga - skupina Východ31. 28.12.2017Hodonín Poruba 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
 II. liga - skupina Východ32. 30.12.2017Šumperk Hodonín 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
 II. liga - skupina Východ34. 6.1.2018Hodonín Opava 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
 II. liga - skupina Východ35. 10.1.2018Val. Meziříčí Hodonín 3:7 (1:3, 2:3, 0:1)
 II. liga - skupina Východ36. 13.1.2018Nový Jičín Hodonín 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
 II. liga - skupina Východ37. 17.1.2018Hodonín Kopřivnice 6:3 (1:3, 0:0, 5:0)
 II. liga - skupina Východ38. 20.1.2018Poruba Hodonín 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
 II. liga - skupina Východ39. 24.1.2018Šumperk Hodonín 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
 II. liga - skupina Východ41. 31.1.2018Opava Hodonín 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
 II. liga - skupina Východ42. 3.2.2018Hodonín Val. Meziříčí 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
 II. liga - skupina Východ43. 7.2.2018Hodonín Nový Jičín 6:5 (2:2, 1:0, 3:3)
 II. liga - skupina Východ44. 10.2.2018Kopřivnice Hodonín 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
 II. liga - skupina Východ45. 14.2.2018Hodonín Poruba 7:5 (1:2, 4:1, 2:2)
 II. liga - skupina Východ46. 17.2.2018Šumperk Hodonín 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
 II. liga - skupina Východ48. 24.2.2018Hodonín Opava 8:4 (2:3, 2:0, 4:1)
 II. liga - skupina Východ49. 28.2.2018Val. Meziříčí Hodonín 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
 II. liga - skupina VýchodSF1 14.3.2018Hodonín Šumperk 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
 II. liga - skupina VýchodSF2 16.3.2018Šumperk Hodonín 6:2 (1:0, 4:0, 1:2)
 II. liga - skupina VýchodSF3 18.3.2018Hodonín Šumperk 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
 II. liga - skupina VýchodSF4 20.3.2018Šumperk Hodonín 7:5 (4:2, 3:1, 0:2)
 II. liga - skupina VýchodSF5 22.3.2018Hodonín Šumperk 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu Hodonína

 ZVVPRPPPSkóre
Celkem:15347635199455766416:5446

V — vítězství Hodonína ve vzájemných zápasech
VP — vítězství Hodonína po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky Hodonína po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky Hodonína ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.

Četnost výsledků

Vítězství HodonínaRemízyPorážky Hodonína
1:0
1:0 p.
2:0
2:1 20×
2:1 p.
2:1 s. n.
3:0 16×
3:1 34×
3:2 44×
3:2 p. 13×
3:2 s. n.
4:0 11×
4:1 30×
4:2 47×
4:3 26×
4:3 p.
4:3 s. n.
5:0 14×
5:1 27×
5:2 46×
5:3 38×
5:4 26×
5:4 p.
5:4 s. n.
6:0 11×
6:1 18×
6:2 28×
6:3 31×
6:4 23×
6:5 11×
6:5 p.
7:0
7:1 17×
7:2 17×
7:3 26×
7:4 12×
7:5 12×
7:6
7:6 s. n.
8:0
8:1 11×
8:2 17×
8:3 11×
8:4
8:6
8:7 s. n.
9:0
9:1 12×
9:2 11×
9:3
9:4
9:5
9:7
10:0
10:1
10:2
10:3
10:4
10:5
11:0
11:1
11:2
11:3
11:4
11:5
12:0
12:1
12:2
12:3
12:5
12:6
13:0
13:1
13:2
13:3
14:0
14:3
14:4
14:6
15:1
15:4
16:0
16:1
17:2
18:2
22:1
0:0
0:0 p.
1:1 11×
1:1 p.
2:2 20×
2:2 p.
3:3 21×
4:4 21×
5:5 16×
6:6
0:1
0:1 p.
0:2
0:3 11×
0:4
0:5 13×
0:6
0:7
0:8
0:9
0:10
0:11
0:12
0:13
0:16
1:2 21×
1:2 p.
1:2 s. n.
1:3 25×
1:4 15×
1:5 15×
1:6 18×
1:7
1:8
1:9
1:10
1:12
1:13
1:19
2:3 46×
2:3 p. 11×
2:3 s. n.
2:4 38×
2:5 40×
2:6 25×
2:7 11×
2:8
2:9
2:10
2:11
2:13
2:14
2:16
3:4 31×
3:4 p.
3:4 s. n.
3:5 33×
3:6 16×
3:7 15×
3:8
3:9
3:10
3:11
3:12
3:13
3:20
4:5 20×
4:5 p.
4:5 s. n.
4:6 23×
4:7 10×
4:8
4:9
4:10
4:11
4:12
4:16
5:6
5:6 p.
5:6 s. n.
5:7 10×
5:8
5:10
6:7
6:8
6:9
6:11
7:8
7:9
8:12

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. POR Poruba 42 192:118 87
2. HOD Hodonín 42 183:130 83
3. SUM Šumperk 42 181:118 75
4. VAL Val. Meziříčí 42 134:150 55
5. NJI Nový Jičín 42 111:147 55
6. KOP Kopřivnice 42 126:169 53
7. OPA Opava 42 114:209 33

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS